REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 czerwca 2020, 16:48 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Ursynów triumfuje w szkolnej rywalizacji sportowej. W Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży młodzi sportowcy z naszej dzielnicy zdobyli w sumie 12 medali i w klasyfikacji punktowej dali się wyprzedzić tylko Ochocie.

  Zakończyła się 53. edycja Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach na szczeblu miejskim prawo startu mają mistrzowie dzielnic Warszawy, wyłonieni w bezpośrednich zawodach międzyszkolnych w każdej dzielnicy. W tym roku, ze względu na pandemię, udało się rozegrać tylko część konkurencji. Wystarczyło to jednak, aby Ursynów potwierdził swoją silną pozycję w sporcie szkolnym.

  W klasyfikacji generalnej młodzi sportowcy zdobyli dla naszej dzielnicy 365 punktów (w tym 174 w kategorii „dzieci”, 147 w kategorii „młodzież” i 42 w kategorii „licealiada”). Najlepsza dzielnica, czyli Ochota zdobyła 385 punktów, a zajmujące w ostatnich latach pierwsze miejsce Śródmieście zajęło dopiero trzecie miejsce z dorobkiem 340 punków. Zwycięstwo Ochoty jest sporą niespodzianką, bo w poprzedniej edycji WOM ta dzielnica zajęła dopiero szóste miejsce.

  Tak jak w poprzedniej edycji, w kategorii „dzieci” Ursynów wywalczył pierwsze miejsce, w rywalizacji młodzieży był trzeci, a w rozgrywkach licealistów dziesiąty.

  W klasyfikacji poszczególnych szkół znakomitą formę potwierdziła Szkoła Podstawowa nr 303 przy ul. Koncertowej 4. W rywalizacji dzieci i młodzieży szkoła wywalczyła dwa drugie miejsca. W rozgrywkach licealistów siódme miejsce zajęło LXX Liceum Ogólnokształcące przy ul. Dembowskiego 1.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Hohoł 3 9 dni temu

   Bardzo fajnie, że ktokolwiek raczył poinformować, że odbędzie się w tym roku WOM... Brawo! Cały czas nauczyciele i uczniowie byli przekonani, że od czasu pandemii, w tym roku szkolnym WOM-ów już nie będzie. Jak się okazuje, były, ale żadna informacja nie została przekazana...

   Edytowany: 9 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc123 2 10 dni temuocena: 100% 

   W unihokeja zawsze dominowała szkola na ul. Na Uboczu :)

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ushsh 1 9 dni temu

   Chyba 20 lat temu !!!

   Edytowany: 9 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3118 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020