REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AS)

  REKLAMA

  Nasza dzielnica to prawdziwa kuźnia talentów! W samym tylko kwietniu mieszkańcy Ursynowa przedstawią swoje umiejętności w trzech różnych dziedzinach. Poszukiwane są talenty wokalne i recytatorskie.

  Za nami konkurs recytatorski i teatralny dla najmłodszych oraz zawody akrobatyczne, teraz miejsce na ursynowskiej scenie zajmą młodzież i dorośli. Masz talent? Sprawdź gdzie i kiedy możesz go pokazać innym.

  Młoda muzyka

  Tylko do 13 kwietnia można zgłosić swój udział w młodzieżowym konkursie muzycznym – „Ursynów Music Fest”. Odbywający się po raz czwarty festiwal ma na celu promowanie mieszkających lub uczących się na Ursynowie młodych wokalistów i zespołów muzycznych. Nagrodą główną w konkursie jest występ podczas „Dni Ursynowa 2018”. Dla laureatów przewidziano także dodatkowe, atrakcyjne nagrody.

  - W tym roku konkurs dla młodych wokalistów i muzyków po raz pierwszy organizuje Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów. Założenia konkursu i główna nagroda pozostają niezmienne – zwycięzca zaprezentuje się szerokiej publiczności podczas tegorocznych Dni Ursynowa – mówi zastępca burmistrza, Łukasz Ciołko.

  Do konkursu mogą zgłosić się mieszkańcy Ursynowa w wieku od 13 do 25 lat – oraz uczniowie ursynowskich placówek edukacyjnych. Wśród członków zespołów musi znaleźć się co najmniej jeden mieszkaniec Ursynowa lub jeden uczeń z ursynowskiej placówki edukacyjnej.

  Warunkiem koniecznym udziału w konkursie jest przesłanie do 13 kwietnia, pocztą elektroniczną (na adres konkursmuzyczny@dokursynow.pl) skanu poprawnie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia oraz własnego wykonania dwóch utworów muzycznych (tylko w formacie mp3).

  Dokumenty do pobrania znajdują się na stronie urzędu dzielnicy oraz na stronie Dzielnicowego Ośrodka Kultury Ursynów.

  Turniej na słowa

  W ostatni weekend kwietnia, odbędą się na Ursynowie eliminacje wojewódzkie do ogólnopolskiego „63. Konkursu Recytatorskiego" pod hasłem „Dla uczczenia stulecia odzyskania niepodległości”. W ramach konkursu odbędą się cztery turnieje:

  • teatrów jednego aktora
  • poezji śpiewanej
  • recytatorski 
  • wywiedzione ze słowa

  Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób starszych. Organizatorami eliminacji są Towarzystwo Kultury Teatralnej oraz Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b), w którym w dniach 28-29 kwietnia odbędą się eliminacje.

  Aby wziąć udział w eliminacjach należy wypełnić kartę uczestnika i złożyć ją w sekretariacie DOK w terminie do 23 kwietnia. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie organizatora.

  Pierwszy wernisaż

  O tym, że wcześnie odkryty talent potrafi pięknie rozkwitnąć może świadczyć wystawa, którą wkrótce będzie można oglądać w Domu Kultury SMB „Imielin”. Odbędzie tam wernisaż prac bardzo młodej artystki – Joanny Danieluk. Uczennica klasy piątej szkoły odstawowej nr 318 na Ursynowie, zaprezentuje swój dotychczasowy dorobek artystyczny.

  Dziewczynka od kilku lat uczestniczy w warsztatach Pracowni Plastycznej Klubu A4 oraz Pracowni Rzeźby DK „Imielin”. Jej dzieła będzie można oglądać przy ul. Dereniowa 6, od godz. 16:00 w niedzielę, 24 kwietnia w ramach cyklu „Nowe talenty – Ursynów 2018”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~sąsiad 1 11 miesięcy temu

   Tylko jak tam dojechać? Jak wrócić? Kto postawił za tak gróbe hajsy na takim pipidówku taki kloc? Kiempa ty złodzieju!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2561 sekundy
  REKLAMA