REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  W najbliższą niedzielę 250 mieszkańców Ursynowa będzie mogło wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w nietypowy sposób – biegiem przełajowym. Żeby wziąć w nim udział wystarczą dobre chęci, bo trasę można też po prostu przejść. – Liczy się pomoc i dobra zabawa – podkreślają organizatorzy.

  Do końca zapisów jeszcze 5 dni, a już 80 osób potwierdziło swój udział w biegu „Policz się z cukrzycą”, który odbędzie się 13 stycznia w Lesie Kabackim. Trasa obejmuje 5 km po leśnych ścieżkach, a na mecie czekać będzie dyplom i… grochówka.

  Wpisowe wynosi minimum 20 zł i jest przeznaczane na zakup pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet chorych na cukrzycę. Dzięki biegom organizowanym w latach 2014-2017, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kupiła 43 takie pompy.

  Aby wystartować w biegu należy zapisać się za pomocą platformy internatowej i opłacić wpisowe - minimum 20 zł - płatne bezpośrednio na konto Sztabu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

  Na starcie mile wdziani są wszyscy chętni. - Zapraszamy wszystkich, zarówno z kijami, jak i spacerowiczów. Chodzi o to, żeby pomóc i dobrze się bawić - mówi jedna z organizatorek Goretta Szymańska.

  Rejestracja zakończy się w sobotę 12 stycznia o godz. 15:00. Odbiór pakietów startowych będzie odbywał się w dniu finału, przed biegiem, w biurze zawodów w godzinach 9:30-10:30, a w dniach 10-12 stycznia w Sklepie Biegacza przy al. KEN 24a.

  Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie: numer startowy, dyplom, voucher o wartości 50 zł do Sklepu Biegacza (do wykorzystanie przy zakupach), a w ramach regeneracji - miskę grochówki z kuchni polowej. Odbiór zestawów startowych będzie możliwy po okazaniu potwierdzenia wpłaty wpisowego oraz przekazaniu podpisanego oświadczenia uczestnictwa.

  Start biegu na polanie za Tesco o godz. 11:00 w niedzielę 13 stycznia. Poniżej trasa:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2863 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019