REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2022, 11:00 komentarzy 1

  (zrzutka.pl)

  Świetny nauczyciel, najlepszy kolega i przede wszystkim dobry człowiek. To właśnie Daniel Kołodziejczyk - wuefista z ursynowskiej podstawówki. Ucierpiał w poważnym wypadku i potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Wspólnymi siłami pozwólmy mu stanąć na nogi. 

  Daniel Kołodziejczyk to nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 340 przy Lokajskiego. Pedagog z krwi i kości, na którego uczniowie zawsze mogą liczyć. Jego ogromną miłością jest siatkówka. W końcu urodził się w Tomaszowie Mazowieckim, mieście wielkich siatkarzy. 

  Niegdyś grał sam, teraz z sukcesami trenuje innych. Jego wychowanków znajdziemy w reprezentacji Polski czy na parkietach Plus Ligi. Poznać go mogli chociażby ursynowscy zawodnicy z KS Metro Warszawa. Dziś pracuje z siatkarzami z MKS MDK Warszawa.

  12 czerwca pojechał na rowerze na spotkanie w klubie. Doszło do tragicznego w skutkach wypadku komunikacyjnego.

  - Dzięki miłości do ruchu wybiera się na spotkanie rowerem. Jest wolna niedziela, ale poświęca swój prywatny czas i jedzie spotkać się w klubie, by omówić nieco zmieniony plan szkolenia. Trenerzy czekają na przyjazd Daniela. Ale ten nie dociera. Czas się zatrzymuje - relacjonują przyjaciele nauczyciela.

  W wyniku wypadku Daniel ma złamany kręgosłup i zmiażdżony rdzeń kręgowy. Doznał także uszkodzenia płuca oraz stawu łokciowego - wieloodłamowego złamania kości promieniowej. Na szczęście chirurgom udało się poskładać nauczyciela. Przed nim jednak bardzo długa droga w powrocie do pełni sił.

  Daniela czeka długa rehabilitacja

  Daniel Kołodziejczyk wymaga opieki pielęgniarskiej oraz specjalnego sprzętu rehabilitacyjnego. Potrzebne są także lekarstwa. Koledzy chcą go także wysłać na turnus rehabilitacyjny w specjalnym ośrodku. Zrobią wszystko, by wesprzeć Daniela i jego żonę Wiolę w walce o powrót do zdrowia.

  Sami jednak nie dadzą rady. Dlatego proszą o pomoc. Zorganizowali internetową zrzutkę na leczenie Daniela. Na ten cel potrzeba aż 200 tys. złotych. Do dziś udało się już zebrać ponad połowę tej kwoty. Nadal jednak sporo brakuje. Ponadto powstała strona w mediach społecznościowych, gdzie prowadzone są licytacje nauczyciela z SP 340. Zebrane z licytacji środki trafiają na konto zbiórki.

  W pomoc nauczycielowi i trenerowi zaangażowało się już mnóstwo osób. Wsparcie okazują mu także nauczyciele i uczniowie pozostałych ursynowskich podstawówek. Również największe gwiazdy polskiej siatkówki i ich kluby trzymają kciuki za Daniela. Wszystko po to, by dalej mógł robić to, co kocha - uczyć i trenować.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 42

  • 24
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ML 1 miesiąc temuocena: 50% 

   Ułamek chwili i nieszczęście (odpukac) każdego może dotknąć... oprócz wsparcia finansowego czesto potrzeba dobrego słowa, wyjścia z domu. Dlatego sadzę, że im więcej możliwości kontaktu z przyrodą, tym lepiej. Skwerki z ławkami i wybiegiem dla psów są jak najbardziej pożądane. To miejsca, w których każdy może się zatrzymać, porozmawiać, figle zwierzaków zawsze odprezaja i nadają życiu sens.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3752 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022