REKLAMAA1 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 czerwca 2021, 09:37 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Akcja pomocy ośrodkowi dla dzieci niewidomych i niedowidzących w Laskach nabrała rozpędu. Ursynowianie chętnie się w nią włączają, pododobnie jak warszawskie firmy. E. Wedel przekazał organizatorom 140 kilogramów czekolady dla Lasek. Organizatorki przyjmą kolejne dary.

  Za trwającą od kwietnia akcją pomocy dla ośrodka w Laskach stoją dwie ursynowianki z osiedla Jary: Ewa Molak oraz Teresa Grycuk. Zaapelowały do ursynowian o przekazywanie rowerków dla dzieci niewidomych i niedowidzących, które przebywają w słynnym ośrodku w Laskach pod Warszawą. 10 maja do Lasek pojechało ponad 20 uzbieranych rowerów oraz zabawki. 

  Podczas drugiej odsłony zbiórki charytatywnej, która trwa przez cały czerwiec, organizatorki proszą o zabawki sensoryczne dla dzieci, których - jak się okazuje - również brakuje w ośrodku prowadzonym przez Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi.

  - W zbiórkę zaangażowało się mnóstwo ludzi, nie tylko z Ursynowa. Pomaga przedszkole z ul. Dembowskiego, które prowadzi akcję zbierania zabawek sensorycznych. Dostaliśmy cały samochód darów od rodziny z Wilanowa, pomaga też Mokotów - relacjonuje Teresa Grycuk, współorganizatorka.

  Cały czas zbierane są także rowerki dla małych dzieci oraz sanki, na których dzieci z Lasek będą zjeżdżały zimą. Do  akcji ursynowianek włączyła się firma E. Wedel, przekazując dzieciom ponad 140 kg czekolady. Współpracuje przy niej także znane na Ursynowie Stowarzyszenie Społeczników "Ariadna". Ośrodek w Laskach szuka też sponsora, który ufunduje tablice sensoryczne do użytku na zewnątrz.

  Chętni do przekazywania zabawek sensorycznych, rowerków czy sanek (używanych, ale w dobrym stanie i gotowych do użytku) mogą się zgłaszać do organizatorów poprzez Facebooka: Teresa Grycuk i Ewa Molak. Po kliknięciu w linki otworzy się okno Messengera (trzeba mieć konto na FB).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • next_door_neighbour 1 14 dni temuocena: 67% 

   Cały czas mnie zastanawia jak niewidome dzieci jeżdżą na rowerze? Czy to bezpieczne?

   Edytowany: 14 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3477 sekundy
  REKLAMAA2 StrefaDiet G4 01.06.2021 - 30.06.2021