REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Jaka powinna być idealna pizza? Chrupka, na ręcznie wyrabianym cieście, dobrze wypieczona i... oczywiście ze świeżymi składnikami! Taka jest właśnie pizza z jednej z najstarszych pizzerii na Ursynowie - pizzerii Da Grasso. Teraz zamówicie ją w świetnych promocjach.

  Pizza to przysmak ursynowian. W naszej dzielnicy działa kilkadziesiąt różnych pizzerii. Jedną z najstarszych i najlepszych jest sieciowa Da Grasso, która wyróżnia się jakością.

  Pizzeria przy ul. Beli Bartóka 1 (róg Jastrzębowskiego) działa już od ponad 16 lat zaspokajając gusta i ciesząc podniebienia smakoszy pizzy. Co jest sekretem sukcesu ursynowskiej Da Grasso?

  - Jesteśmy dumni z receptury naszego ciasta. Puszyste, ale nie za grube, wyrabiane jest przez naszych kucharzy ze świeżych składników - mówi właściciel pizzerii.

  Pizza Da Grasso w super promocjach!

  Da Grasso to także jedyna ursynowska pizzeria, w której ciasto wyrabiane jest na świeżo, nawet kilka razy dziennie. Dzięki temu nie zmienia smaku. Na uwagę zasługują też składniki - świeże i w bogatym wyborze.

  Słynne w całej Polsce są już sosy Da Grasso, które zawsze towarzyszą zamówionej pizzy. Dwa dostajemy w standardzie i gratis: niezwykle aromatyczny pomidorowo-ziołowy oraz delikatny czosnkowy.

  W czerwcu Da Grasso Ursynów ma nie lada gratkę dla wszystkich pizzamaniaków! Firma przygotowała kilka doskonałych promocji.

  1. Na rodzinną biesiadę z pizzą w roli głównej przyda się promocja „2 x duża pizza do 3 składników za 60 złotych”. 
  2. Przy większych apetytach możemy polecić jeszcze atrakcyjniejszy zestaw: „3 x duża pizza do 3 składników za 80 złotych”. 
  3. A dla tych, którzy chcą zjeść dobrą pizzę w towarzystwie drugiej osoby bądź pozostawić tę przyjemność tylko sobie Da Grasso zachęca do promocji „Duża pizza w cenie średniej przy zakupie Pepsi”.

  Który pyszny wariant wybieracie na dzisiejszy obiad, kolację lub imprezę?

  Da Grasso - przyjaciele od pizzy!

  Pizzaeria Da Grasso Ursynów 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2125 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN-02-07----31-12-2020---DODATKOWO