REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02-03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  REKLAMA

  Najsłynniejsze ursynowskie neony przechodzą renowację. Na dachu sklepu "Megasam" przy Surowieckiego rozpoczęły się prace nad odświeżeniem blisko 40-letniego symbolu naszej dzielnicy.

  Pomysłów na przywrócenie dawnego blasku neonom górującym nad Surowieckiego było wiele. Nad ich odnowieniem myślała spółdzielnia „Jary”, pojawiały się pomysły przeniesienia napisu „Ursynów” na jeden z bloków przy Wiolinowej.

  Był także pomysły na ulokowanie tego napisu na Kopie Cwila, na nowym ośrodku kultury przy ul. Kajakowej. Zawsze jednak temat rozbijał się o bardzo wysokie koszty związane z całkowitym remontem obydwu dawnych neonów. Teraz, dla mieszkańców, którzy darzą neony dużym sentymentem pojawiła się nadzieja.

  - Jakieś ruchy na dachu Megasamu, czy neon znów będzie świecił? – zapytał nas czytelnik, który w sobotę zobaczył na dachu sklepu robotników.

  Jak udało nam się dowiedzieć, jest cień szansy na to, że tym razem neony naprawdę przestaną straszyć, a zaczną być powodem do dumy dla sklepu i dla mieszkańców.

  - Na razie napis został wyczyszczony i pomalowany – mówi Iwona Karwowska z działu marketingu Spółdzielni Spożywców "Mokpol". – Myślimy o tym, żeby go oświetlić, ale jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach – dodaje.

  Neon "Ursynów" zyskał już intensywnie niebieski kolor, decyzje o tym co dalej mają zapaść po wakacjach.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2491 sekundy
  REKLAMAA2-SUSHI-Royal----DODATKOWO