REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (arch. prywatne)

  14 i 21 grudnia miłośnicy futbolu w różnym wieku spotkają się na wyjątkowych zawodach - Charytatywnym Pucharze Ursynowa w Piłce Nożnej „Gramy dla Franka”. Ta darmowa dla uczestników impreza zostanie rozegrana w „Arenie Futbolu” przy Koncertowej 4.

  W sobotę 14  grudnia, w godzinach 12:00 - 16:00, odbędą się zmagania drużyn składających się z dzieci urodzonych w latach 2009-2010 roku (przewidziany udział do 12 zespołów). Tydzień później, czyli w sobotę 21 grudnia, w godzinach 12:00 - 20:00 do rywalizacji staną drużyny w kategorii open.

  Po fazie grupowej rozgrywek,14 grudnia około 15:00, odbędą się dodatkowo mecze i treningi pokazowe z udziałem ampfutbolistów z sekcji Legii Warszawa, do których będą mogli dołączyć uczestnicy turnieju i kibice.

  Dobra zabawa i pomoc

  Po raz kolejny turniej ma charakter charytatywny. Będzie połączony ze zbiórką środków na wsparcie bardzo drogiego i prowadzonego w zagranicznych ośrodkach leczenia 5-letniego Franka. Pięciolatek ma nowotwór pnia mózgu - glejaka.

  - Franek uwielbia jeździć na rowerze, hulajnodze, łyżwach, grać w piłkę nożną. Kocha klocki lego i resoraki. Marzy o psie. Razem z siostrą Tosią interesują się geografią polityczną świata. Pasjami odszukują różne kraje na globusie, uczą się stolic, hymnów i flag. Swoją wiedzą potrafią czasem przyćmić rodziców. Pierwsze kroki Franek próbuje też stawiać w szachach – tak mówią o swoim synu rodzice, którzy walczą o zdrowie chłopca.

  Udział w turnieju jest bezpłatny, natomiast zachęcamy zgłaszające się do udziału drużyny do przekazywania wpłat na pomoc dla Franka: https://pomagam.pl/franekpopek

  Dodatkowe informacje i zgłoszenia: info@letsgo.com.pl, tel: 535 356 577, informacje także na stronie - http://sport.ursynow.pl/gramydlafranka oraz profilu FB turnieju.

  Turniej organizowany jest z inicjatywy i środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3151 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020