REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Po raz szósty pasjonaci kajaków z Ursynowa będą mogli wziąć udział w spływach organizowanych przez Fundację AVE i dofinansowywanych przez dzielnicę. Mazowieckie szlaki kajakowe są doskonałe dla początkujących i niewprawionych, często płytkie po kolana i bardzo malownicze. Na uczestników spływów czeka więc niesamowita przygoda!

  - Cieszymy się, że nasza propozycja spotyka się z dużym odzewem osób w różnym wieku - mówi Bartłomiej Włodkowski, prezes Fundacji AVE. - W poprzednich edycjach brały udział zarówno dzieci, młodzież, osoby w średnim wieku, jak i seniorzy.

  Wyprawy zabezpieczają doświadczeni przewodnicy oraz ratownicy WOPR dlatego każdy może czuć się bezpiecznie. W spływach mogą wziąć zarówno doświadczeni kajakarze, jak i osoby, które nie mają wodniackiego doświadczenia. Poza tym organizatorzy zapewniają transport busami sprzed ursynowskiego ratusza na miejsce startu spływu oraz z powrotem.

  W 2017 roku zaplanowano dwa spływy: w sobotę 19 sierpnia Pilicą na odc. Inowłódz – okolice Domaniewic oraz w niedzielę 3 września Rawką w okolicach Skierniewic.

  - Tę drugą propozycję kierujemy zwłaszcza do uczestników poprzednich edycji „Ursynowskiej Akademii Kajakowej”, gdyż zaplanowany odcinek ma częściowo charakter zwałkowy. Na trasie będą bystrza, przenoski i zwalone drzewa - dodaje Włodkowski. 

  Każdy spływ startuje sprzed ursynowskiego ratusza o godz. 9:00. Powrót w to samo miejsce ok. godz. 18:00. W przypadku niepogody spływ zostanie przełożony na inny termin, a uczestnicy zostaną o tym poinformowani telefonicznie przez Fundację AVE.

  Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Zainteresowani udziałem powinni wysłać maila na adres Avetki@wp.pl z imieniem, nazwiskiem, wiekiem uczestnika oraz numerem telefonu kontaktowego. Zgłoszone osoby otrzymają potwierdzenie z fundacji o zapisie na spływ oraz szczegóły dotyczącej danej wyprawy. Koszt udziału: 25 zł osoby dorosłe, 10 zł dzieci i młodzież do lat 18.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1198 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018