REKLAMAA1-PAAR--21-08---20-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KKP)

  Po sukcesie pierwszej tegorocznej potańcówki międzypokoleniowej organizatorzy zapraszają dziś na kolejny wieczór przy największych przebojach. Tym razem tancerzy bawić będą DJ Andrzej i DJ Michał Fogg.

  Pierwsza tegoroczna potańcówka międzypokoleniowa podbiła serca mieszkańców. Mimo lekko jesiennej aury ursynowianie bawili się wybornie. Ani deszcz, ani nieco śliski podest nie były w stanie powstrzymać tancerzy. Już w najbliższą niedzielę każdy, kto nie wyobraża sobie życia bez muzyki i relaksu przy niej, będzie mógł bawić się w Parku przy Bażantarni. 

  - Nie mogę się doczekać! Nic tak nie relaksuje, jak taniec w dobrym towarzystwie i na świeżym powietrzu. To lepsze niż aerobik. I jaka zabawa! – mówi pani Joanna.

  Tym razem o wyśmienite nastroje ursynowian zadba dwóch DJ-ów. DJ Andrzej, czyli prywatnie Andrzej Kowalczyk, to pasjonat szerzenia radości, jaką niesie taniec. Z każdym występem udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą w dążeniu do realizacji marzeń i spełniania się w swojej pasji. Słynie z tego, że prowadzone przez niego imprezy przyciągają mieszkańców w każdym wieku – potańcówki dla seniorów, którym przewodził, szybko zmieniały się z imprezy o naprawdę międzypokoleniowym klimacie. Przez wielu nazywany jest popularyzatorem polskiej piosenki.

  Drugi z wodzirejów niedzielnej zabawy w Paru przy Bażantarni to DJ Michał Fogg. Artysta to nie tylko pasjonat muzyki, ale również kontynuator rodzinnej tradycji. Jako prawnuk Mieczysława Fogga i zapalony varsavianista prowadzi imprezy dla tancerzy w każdym wieku, hołdując zasadzie, że muzyka łączy pokolenia i łagodzi obyczaje. Muzyka to całe jego życie - prócz prowadzenia imprez tanecznych jest też założycielem wytwórni muzycznej Fogg Reccord oraz pomysłodawcą rewelacyjnej kolekcji muzycznej Cafe Fogg.

  Potańcówka odbędzie się już dziś (24 lipca) w Parku przy Bażantarni. Start o godzinie 17:00, zabawa potrwa do 22:00. Wstęp wolny. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4668 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020