REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 marca 2020, 08:01 komentarzy 61

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  zdjęcie ilustracyjne

  zdjęcie ilustracyjne

  Wśród osób objętych kwarantanną są młodzi kolarze z Ursynowa, którzy specjalnym lotem wrócili we wtorek do Warszawy. Błażej Maresz, szef Warszawskiego Klubu Kolarskiego, opowiedział nam jak obowiązkowa kwarantanna wygląda "od środka".

  Wrócili do kraju we wtorek specjalnym lotem LOT-u z Malagi. Zawodnicy działającego na Ursynowie klubu kolarskiego prosto z lotniska pojechali na obowiązkową kwarantannę. Część z nich przechodzi ją w rodzinnym domu, a część - by nie narażać bliskich - w 2-3 osoby wspólnie zajmują specjalnie przeznaczone do tego lokale.

  Adresy takich lokali, które najczęściej załatwiała rodzina, powracający kolarze musieli podać służbom już na lotnisku. Co ciekawe, osoby objęte kwarantanną same docierały na jej miejsce. Kolarzy najczęściej zabierali ich rodzice, którzy rozwozili ich pod wskazane adresy.

  O to jak wygląda kwarantanna po powrocie z zagranicy, która objęła już prawie 300 rodzin z Ursynowa opowiedział nam Błażej Maresz, prezes i trener kolarzy w WKK.

  Zdecydowanie różni się to od zwykłego pobytu w domu. Na pewno brak możliwości wychodzenia na zewnątrz jest uciążliwy ale taka jest sytuacja i dla dobra nas wszystkich w 100% przestrzegamy kwarantanny

  - mówi Błażej Maresz. Osoby objęte kwarantanną codziennie odwiedza policja. Nie zawsze jest miło...

  Policjanci przychodzą pod dom, dzwonią i proszą, abym się pokazał. Różne są reakcje, bo chyba zawsze była to inna osoba. Jeden policjant grzecznie dopytuje czy mi niczego nie brakuje, a inny - stojąc w aucie 50 metrów ode mnie - krzyczy, abym się więcej nie zbliżał. Tak jakby koronawirus rozprzestrzeniał się jak dym z komina, nie wspominając o tym że jestem w 100% zdrowy!

  Różne też są reakcje sąsiadów, którzy jakimś cudem dowiadują się o tym, że w mieszkaniu obok mieszkają osoby objęte kwarantanną.

  - Mnie, niestety, przytrafiła się sytuacja, w której sąsiedzi fałszywie donieśli, że wpuszczam do siebie obce osoby
  i to było mało przyjemne. Ale wyjaśniliśmy to sobie ze służbami i jest ok -
  opowiada pan Błażej.

  Obok policjantów, uziemionymi w domach mieszkańcami Ursynowa interesuje się też lokalny Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Pytali czy mi czegoś nie brakuje, polecono mi restaurację, która dowozi jedzenie. Więc są i miłe, i mniej miłe sytuacje. Jak to w sytuacji wyjątkowej.

  A co jest najbardziej dokuczliwe podczas kwarantanny?

  - Na pewno dalsza rozłąka z rodziną jest bolesna, ale to żaden koszt jeżeli możemy zahamować tego wirusa - kwituje pan Błażej.

  Jesteś w obowiązkowej kwarantannie? Chcesz nam opowiedzieć o tym, jak ona wygląda lub jakie masz uwagi? Napisz: redakcja@haloursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 87

  • 24
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 33
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  61Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~DobrzePoinformowany 61 6 miesięcy temuocena: 83% 

   Jeśli komentujecie lub czytacie komentarze - sprawdzajcie w dyskusji opcję "wpisy tej osoby" by pokazać posty danej osoby, gdyż ludzie podaja się za różne inne osoby i wpisują dziwne komentarze by wprowadzić zamęt w dyskusji i udawać swoich zwolenników. Tematy kwarantanny jak widać bardzo gorące. Zgłoszone zostało to też do redakcji, będą też reagować - m.in. chodzi o osobę, która używała do tej pory nicków Leming / Ameba / Ewa22 / Prawda itp. oraz oczywiście innych nicków gdy podszywała się pod kogoś innego. IP ustalone

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leming 60 6 miesięcy temuocena: 33% 

   300% więcej za śmieci , parkometry płatne mimo epidemii , plaża postawiona na zimę i rozbierana ja się robi ciepło , strefa relaksu itd. itd. Dziękuję POpaprańcom .POBUDKA .

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba. 59 6 miesięcy temuocena: 70% 

   Lemingu vel Amebo (to samo IP) - możesz polityki nie uprawiać? PIS: rozdawnictwo, fatalny program „lot do domu” (ludzie tłoczą się na lotnisku”), brak realizacji „mieszkanie plus”, pseudo program pomocy na ten kryzys, dojna zmiana...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 23 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawda 58 6 miesięcy temuocena: 30% 

   Tak naprawdę to ty jesteś lemingiem nie Aba nie Azx nie Ameba tylko leming który broni czegoś co się nie da obronić pi......ny POpaprańcu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jako 57 6 miesięcy temuocena: 66% 

   @ Aba - on nie uprawia polityki, tylko jest sobą. Nie pierwszy raz zieje ślepą nienawiścią i miłością do kaczego wodza. Nie ma sensu dyskutować, łapka w dół i olać. Ludzie plują mu w twarz, a on sobie wmawia, że deszcz pada. Szkoda zdrowia. Jad zatruł mu resztki mózgu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 19 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 56 6 miesięcy temuocena: 73% 

   Jako - wiem, tez to obserwuje :-)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leming 55 6 miesięcy temuocena: 47% 

   @jako@Abba przynajmniej mnie ktoś obserwuje .Jest szansa że pójdzie po rozum do głowy i zagłosuje mądrze przy następnych wyborach.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 54 6 miesięcy temuocena: 67% 

   Lemingu drogi - „to” obserwuje czyli dane zjawisko, a nie ciebie - wtedy napisałbym „jego obserwuje”. Ale w sumie miło, ze sam się przyporządkowujesz jako „to” do rzeczy a nie osób - słusznie, trzeba znać swoje miejsce w szeregu. Ten artykuł nie jest polityczny, wiec tu o polityce nie gadajmy, marne te twoje prowokacje. Nie wiem na kogo „to” zagłosuje ale ja napewno nie na rozmemłanego budynia bez własnego zdania.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leming 53 6 miesięcy temuocena: 23% 

   Abba a teraz przeczytaj to co napisałaś tylko tym razem ze zrozumieniem.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 52 6 miesięcy temuocena: 67% 

   Lemingu, a czego nie rozumiesz? To wyjaśnię. Wczoraj w komentarzu o 21:26 napisałem „wiem, też TO obserwuję”, po czym Ty napisałeś „Abba - przynajmniej mnie ktoś obserwuje”. Przy okazji: Aba a nie ABBA :-)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DobrzePoinformowany 51 6 miesięcy temuocena: 75% 

   Leming / Prawda / Ameba / Bieda (czy co tam jeszcze wymyślisz lub wymyśliłeś) - nie podszywaj się pod innych w komentarzach bo to trochę już śmieszne jest i pokazuje, że nie masz argumentów. Albo poproś swojego dostawcę (dobrze wiesz, którego!), o "bardziej dynamiczne IP" ;-))))))

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jako 50 6 miesięcy temuocena: 82% 

   @ Aba - a mówiłem, że nie warto z nim gadać. Nie rozumie nawet prostych rzeczy, które piszesz. Ale widać, że ma problemy z ogarnięciem rzeczywistości bo pod nickiem leming pluje na... "POpaprańców". To się dopiero nazywa konflikt wewnętrzny :-))) Prawdziwe starcie osobowości.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~leming 49 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Ale was zabolała prawda że Rafał to partacz i na niego lemingi głosowaliście ,wiem redaktorku że znowu usuniesz wpis ale polecam maść na ból pewnej części ciała :-)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kitya 48 6 miesięcy temuocena: 27% 

   Szkoda,że rząd PISu nie zaopatrzył w porę w testy,bo w 8 dniu kwarantanny już można wykluczyć zarazę i zwolnić policję ze sprawdzania.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 47 6 miesięcy temuocena: 88% 

   Ale wchodzą kolejni z kwarantanna. Wiec policja jest potrzebna i musi sprawdzać nowe przypadki.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~,lko., 46 6 miesięcy temuocena: 25% 

   To mówiłem ja, specjalista od PiSu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~=-09890- 45 6 miesięcy temuocena: 36% 

   Ujmę to zwięźle wirus jest niewykrywalny póki się nie namnoży. Żaden test ci specjalisto od PiSu nie wykryje 3 komórek wirusa. Jak się namnoży to wówczas pacjent ma objawy jak również staje się wykrywalny bo jest go więcej. Podniósł ci Pan Trzaskowski opłaty o 300% za wywóz śmieci to się ciesz płać i siedź w domu. Cholerni polityczni fanatycy. Ogarnijcie się ludzie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Robert44 44 6 miesięcy temuocena: 89% 

   A Tobie Trzaskowski nie podniósł? Co to ma do tematu wirusa? Zreszta jakby dobrze poszukam, to okaże sie, że winę za to jednak ponosi bardziej rząd i przepisy. Zreszta tu nie miejsce na sprawy PIS vs PO.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ameba 43 6 miesięcy temuocena: 30% 

   Przyjeżdża osoba z zagranicy ma siedzieć w pokoju pozostali w mieszkaniu nie są w kwarantanie , korzystają z tej samej kuchni , łazienki ale zgodnie z polskim prawem nie muszą być w kwaranta nnie.TYLKO OZNACZENIE DRZWI I INFORMOWANIE SĄSIADÓW POWSTRZYMA EPIDEMIĘ!!!!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 42 6 miesięcy temuocena: 82% 

   Ameba - nie powtarzaj się. Za to odpowiedz na pytanie: czy sam oznaczysz drzwi i poinformujesz sąsiadów jeśli będziesz na kwarantannie? Uciekasz od odpowiedzi na to pytanie. Chyba ze zakładasz iż cudne boskie moce cię ochronią i nigdy nie będziesz w tej sytuacji - są i takie oszołomy.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 41 6 miesięcy temuocena: 90% 

   KOMEDIA! Ludzie pokroju Śmieszny czy Pawel23 nie mając argumentów i nie potrafiąc rzeczowo odpowiedzieć na postawione pytania, podszywają się pode mnie, by zmienić kierunek dyskusji. Nie zmieniłem zdania. Dalej jestem za ścisła kwarantanna, dotkliwymi karami za jej naruszenie, sprawdzaniem i weryfikacją ale PRZECIWNY JESTEM oznaczaniu mieszkań i informowaniu sąsiadów kto jest na kwarantannie. Jeśli masz inne zdanie, zastanów się i odpowiedz: czy jeśli sam będziesz w kwarantannie, oznaczysz swoje drzwi i poinformujesz sąsiadów? Lepiej założyć z góry, ze sąsiedzi są na kwarantannie, są potencjalnie zakażeni, uważać na klatce, windach, zachować ostrożność i siedzieć na tyłku w domu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 40 6 miesięcy temuocena: 70% 

   Aba nie musisz się tłumaczyć. Debili którzy nawołują do olania zakazów ani oszołomów którzy nie wiedzą że mogą doprowadzić do linczu publicznego nie brakuje. Niestety.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 39 6 miesięcy temuocena: 88% 

   dokładnie! I Siedzieć w domach!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nara... żony 38 6 miesięcy temuocena: 16% 

   mmm pyszna karkoweczka z ogniska w Powsinie .Pozdrawiam domowe nornice...;)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jako 37 6 miesięcy temuocena: 100% 

   serio? nie jest już zimna? może powinieneś ją na grillu na balkonie odgrzać? tylko okryj łysy łeb czapeczką bo ci zmarznie

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ameba 36 6 miesięcy temuocena: 45% 

   Przyjeżdża osoba z zagranicy ma siedzieć w pokoju pozostali w mieszkaniu nie są w kwarantanie , korzystają z tej samej kuchni , łazienki ale zgodnie z polskim prawem nie muszą być w kwaranta nnie.TYLKO OZNACZENIE DRZWI I INFORMOWANIE SĄSIADÓW POWSTRZYMA EPIDEMIĘ!!!!!!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dominik 35 6 miesięcy temuocena: 39% 

   100% racji

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~BUDOWLANIEC 34 6 miesięcy temuocena: 89% 

   Zabrakło pustaków na budowie?Polecamy produkt o nazwie "AMEBA" - producenci chwilowo nieznani. Gwarantowana odporność na czynniki zewnętrzne.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 33 6 miesięcy temuocena: 70% 

   Ameba - tylko pomysl czy jak ty będziesz objęty kwarantanna to czy poinformujesz wszystkich sąsiadów i wywiesisz kartkę? Jestem zdecydowanie za tym by osoby na kwarantannie były odpowiedzialne, były ostro karane za naruszenie kwarantanny ale bez informowania całego bloku o swoim aktualnym statusie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Śmiesznie 32 6 miesięcy temuocena: 11% 

   Aba to że jesteś na kwarantannie to już wszyscy wiedzą po adresie IP też cię zlokalizują .Już nie musisz informować sąsiadów .Pozostali oznaczenie na drzwiach i informacja dla sąsiadów.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 31 6 miesięcy temuocena: 88% 

   To musisz swój system zmienić bo coś Ci nie działa. - nie jestem na kwarantannie. Ale cała rodziną jesteśmy w domu. Podaj moje IP tutaj :-)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bieda 30 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Przy rejestracji podałeś wszystkie dane które potrzebowałem , dzięki :)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 29 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Ok, to podaj tu cokolwiek z nich :-) Przykro patrzeć na te urojenia...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 28 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Leming vel Prawda vel Ameba vel Bieda - wymysl jeszcze nowe nicki :-) you made my day!

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Aba 27 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Śmiesznie / Bieda - no i co tam? Rozczarowany jestem, bo żadnej informacji tu nie podałeś a podobno masz moje IP nawet. Podaj cokolwiek. No chyba, że Ci modem twojego dość słabego dostawcy internetu posłuszeństwa odmówił...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Emerytura 26 6 miesięcy temuocena: 0% 

   PRL to była lepsza Polska. Żyło się lepiej a władza dbała o ludzi.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ha ha 25 6 miesięcy temuocena: 24% 

   Czas do lidelka po kielbaske i cyk do powsina na ogniseczko. Zapraszam wszystkim inteligentnych

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~B 24 6 miesięcy temuocena: 9% 

   Sie lud dał oglupic. Zaraz sie mediom temat skonczy bo ludziom sie znudzi i beda media trąbic, zeby uważać na pszczoly. Wtedy ludziska imbecyle beda pszczoly wybijac bo orzeciez w tvn i tvp mowili... Dajcie se wszyscy luz. Idzcie na spacer, kaszelek i katarek nie zabija i koronawirus jeszcze nikogo nie zabil. Az ciekaw jest co media wymysla za rok, bo zwietrzyli mega biznes. A glupi ludzie wierza. Janusze europy...

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 23 6 miesięcy temuocena: 84% 

   Jeżeli uważasz Grażynko że koronawirus nie zabija to dla dobra ogółu pier...nij barana w scianę

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ha ha 22 6 miesięcy temuocena: 18% 

   AZX ilu zabil? Sam wirus... Gamoniu? Lepiej dalej czytaj mainstream januszku

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 21 6 miesięcy temuocena: 85% 

   Gamonia to sobie w rodzinie poszukaj. A może gamoń cię zrobił jeżeli nie umiesz połączyć faktu że większość ludzi na świecie ma jakieś choroby współtowarzyszące o których nawet nie wie i dlatego ta choroba jest taka groźna. Szkoda mi czasu na dyskusje z debilem. Idź zachoruj zejdź z tego świata to innym ułatwisz. Tylko nie jedź przypadkiem do szpitala jak zachorujesz.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Śmiesznie 20 6 miesięcy temuocena: 0% 

   AZX Januszek Aba Grażynka

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 19 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Śmiesznie - o co chodzi? Chcesz o coś zapytać?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 18 6 miesięcy temuocena: 100% 

   B - nikt nie broni Ci, chodź ile chcesz ale przebywaj później tylko wśród swoich i ewentualnie tylko ich zarażaj. Na głupotę ludzką rady nie ma. Pomaga selekcja naturalna. Ewentualnie tez wysokie kary dla tych co narażają innych

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trololololo 17 6 miesięcy temuocena: 50% 

   Haha, ile osob zabil ten wirus? Kazdą po kolei. Mojego brata wpier..lił od srodka rak, ale jako przyczyne zgonu wpisali niewydolnosc naczyniowo-krążeniową. Idac tokiem twojego pitolenia, rak nie zabija.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~C 16 6 miesięcy temuocena: 100% 

   12:22 Resort zdrowia poinformował również, że w szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 15 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Z góry przeproście od razu, że zdjęcie jest ilustracyjne :-) Przecież powinno być prawdziwe, z mieszkańcami Ursynowa :-)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Śmiesznie 14 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Tak powinno być twoje zdjęcie jak siedzisz na kwarantannie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 13 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Śmiesznie - faktycznie jesteś śmieszny. Skąd ta nienawiść do ludzi? Odpowiedz mi: czy jeśli będziesz na kwarantannie, nakleisz naklejkę na drzwi i poinformujesz sąsiadów? (wystarczy komunikat dodatkowo na klatkach bloku, nie musisz do nich chodzić)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 12 6 miesięcy temuocena: 93% 

   Trzymam kciuki za wszystkich na kwarantannie! Życzę wszystkiego dobrego! Stosujecie się do zasad kwarantanny dla waszego i naszego dobra. Nie bójcie się informować innych (np. dostawcy jedzenia) o tej szczególnej sytuacji. Bez konieczności naklejania kartek na drzwi o kwarantannie i bez konieczności podawania publicznie adresów kto i gdzie na kwarantannie jest, jak to proponują pod innym artykułem ludki ze średniowiecza.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 11 6 miesięcy temuocena: 46% 

   @aba - nie uogólniaj tego co ktoś napisał bez przemyślenia odnośnie adresów. Jakby do tego doszło to by ludzie wytykali innych palcami co oczywiście nie ma prawa się zdarzyć. Niemniej chyba warto by się zastanowić aby Policja poinformowała np. sąsiada z naprzeciwka aby „miał oko” na lokal objęty kwarantanną tj. czy ktoś z niego nie wychodzi. Przypomina to może trochę „uprzejmie donoszę” ale nad tym chyba warto byłoby się zastanowić dla wspólnego bezpieczeństwa.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~noe 10 6 miesięcy temuocena: 90% 

   ~~AZX tylko, ze zgodnie z obecnym stanem prawnym w lokalu może być jedna osoba objęta kwarantanną lub nawet chora, a pozostali nie są objęci kwarantanną. Tak to NIESTETY wygląda.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 9 6 miesięcy temuocena: 83% 

   @noe - oczywiście jeden pokój może być objęty kwarantanna tyle tylko że pozostałe osoby powinny zostać rownież objęte kwarantanną ze względu na kontakt.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 8 6 miesięcy temuocena: 93% 

   AZX - zgadzam się z większością Twoich komentarzy, ale chodziło mi o to, ze ktoś w komentarzach pod innym artykułem żądał praktycznie by tam gdzie ktoś jest na kwarantannie wywieszać naklejki i publicznie informować o tym adresie. A to już przesada - u nas doprowadziłoby to niedługo do linczu. Jesteśmy chorym społeczeństwem bez tej epidemii nawet. Najlepiej założyć ze obok każdego z nas jest sąsiad z kwarantanna, siedzieć w domu na tyłku i już. Bez ostracyzmu! Bez napuszczania sąsiadów na siebie bo pierwsze co zrobi taki sąsiad to info rozniesie po całym bloku - ma przecież super newsa - a przy okazji może i rozniesie wirusa.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 7 6 miesięcy temuocena: 86% 

   @Aba - masz w 100% racje. Pozdrawiam i dużo zdrowia:)

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aba 6 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Szkoda ze ktoś nie mając argumentów podszywa się pod mój nick i udaje ze zmieniłem zdanie. Nie zmieniam zdania, nie trzeba i nie powinno się oznaczać mieszkań z kwarantanną. Po IP można tez zobaczyć które komentarze są danej osoby (opcja wpisy osoby). Warto pewnie tez zarejestrować nick. Poproszę tez redakcje o usunięcie wpisów nie ode mnie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krokodyl 5 6 miesięcy temuocena: 96% 

   Podstawowe pytanie ? Czy te wszystkie osoby, które z własnej woli kontaktowały sie z członkami ekipy kolarskiej - objęły siebie kwarantanną !!! Tak postąpić nakazuje zdrowy rozsądek by przerwać łańcuch potencjalnego zakażenia koronawirusem. Nawet jeśli służby sanitarne im tego nie nakazały ! Co z założenia osobiście wykluczam takie "niedopatrzenie". Ale wszędzie są tylko ludzie i coś może im umknąć. I właśnie temu ma służyć nasze własne logiczne myślenie w dalszej trosce o zdrowie i zycie innych osób. Młodym kolarzom, trenerom i innym osobom im towarzyszącym , życzę by szczęśliwie przeszli okres kwarantanny i mogli przez kolejne długie lata cieszyć się swoimi sukcesami, a przede wszystkim zdrowiem .

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Noe 4 6 miesięcy temuocena: 86% 

   Takie sprawy powinny być rozwiązane systemowo, a nie są. Kto wysłał tych kolarzy do Hiszpanii w momencie gdy tam już masowo umierali ludzie? Przecież sprowadził na nich zagrożenie życia. Podobnie na wszystkich którzy się z nimi stykają po powrocie. I to powinien być główny temat artykułu.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 19 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Noe 3 6 miesięcy temuocena: 96% 

   Rodziny rozwoziły na kwarantannę.... Pięknie.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zaniepokojony 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

   RODZINY , KTÓRE PRZEWOZIŁY NA KWARANTANNĘ , POWINNY TEŻ PRZEJŚĆ KWARANTANNĘ .

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ppp 1 6 miesięcy temuocena: 25% 

   Po pierwsze to powinny zostać przeprowadzone testy na koronowirusa bo inaczej wszyscy powinni zostać na kwarantannie (kolarze, rodzina, mieszkańcy bloku gdzie maja kwarantanne i w końcu cały Ursynów). Ale testy sa tylko dla wybranych. Dla pozostałych - jak maja objawy. Tylko po po wtedy testować (to tak jak we Francji gdzie zabrakło testów ale tamtejszy rząd nie ukrywa tego faktu przed społeczeństwem)? Jak mawiał klasyk (komuch Urban) - rząd się zawsze wyżywi.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3509 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020