REKLAMAA1-FortSłużew-DNI-18-03----31-03-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 kwietnia 2018, 11:23 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Fundacja Indigeo)

  REKLAMA

  Ursynowski senior bezpieczny, aktywny i zdrowy - pod takim hasłem ruszają zajęcia dla seniorów z naszej dzielnicy organizowane przez fundację Indigeo. To jedyny tak kompleksowy program dla osób w wieku 60+.

  Porady i wykłady psychologów, ćwiczenia fizyczne oraz pogadanki o dobrej diecie - to tylko niektóre z zajęć, w których mogą wziąć udział seniorzy z Ursynowa. We wtorek, 10 kwietnia ruszają pierwsze tegoroczne zajęcia - w Domu Kultury "Stokłosy" przy Lachmana 5.

  O 10:00 wykład - "W poszukiwaniu pasji - jak czerpać radość życia w wieku senioralnym", który poprowadzi Lidia Mycan, coach i doradca zawodowy.

  - Każdy z nas powinien mieć pasję, gdyż ona wpływa na nasz dobrostan. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada pasji, na wykładzie znajdzie sposoby na jej odnalezienie. Pochylimy się również nad obszarem psychicznym i omówimy sprawdzone metody na dobre samopoczucie i humor. Seniorzy dowiedzą się nieco więcej na temat szczęścia i możliwości jego osiągnięcia - mówi prowadząca.

  O 11:40 coś ciekawego o zdrowiu - "Miejsce aktywności fizycznej w profilaktyce chorób układu krążenia" - o tym opowie fizjoterapeutka Joanna Urbańska. Po 13:00 rozpoczną się zajęcia ruchowe i ćwiczenia ogólnousprawniające. Seniorzy otrzymają również broszurkę z instrukcją do ich samodzielnego wykonywania w domu. 

  Projekt realizowany jest od kwietnia do grudnia. Może wziąć w nich udział każdy chętny 60-latek. Wstęp bez wcześniejszych zapisów. W tym roku obowiązuje częściowa odpłatność - 1 zł za udział w pojedynczym dniu lub 10 złotych za udział we wszystkich 18 zajęciach. Dodatkowe informacje o projekcie na stronie Fundacji Indigeo.

  HARMONOGRAM NAJBLIŻSZYCH ZAJĘĆ:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kasia68 1 11 miesięcy temuocena: 67% 

   Jak zawsze jak dzieje się coś to tylko na Stoklosach. Ale Urząd robi wszystko by nie promować tak prężnie działajacego domu kultury. Dlaczego? Za to wywiad w którym kumot Burmistrza tłumaczy się z tego że psu na bude ten DOK Ursynów to publikujecie. Może by tak z tamtejszym kierownikiem też pogadać?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2493 sekundy
  REKLAMA