REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/Olga Górna)

  Ursynowska radna z okazji rocznicy śmierci sławnego muzyka umieściła w swoich mediach społecznościowych własne wykonanie jego ponadczasowego utworu. Cover "Show Must Go On" zespołu Queen w wykonaniu Olgi Górnej i jej koleżanki chwyta za serce!

  24 listopada 1991 roku zmarł Freddie Mercury - lider i wokalista grupy Queen oraz współtwórca jej największych przebojów. Mimo upływu dziesięcioleci muzyk wciąż wzbudza ciekawość, a jego utwory do dziś można usłyszeć w wielu domach.

  To co w duszy gra...

  Utwory Freddiego można usłyszeć także w domu radnej Olgi Górnej, która podobnie jak jej idol zafascynowana jest śpiewem i muzyką. Organizowała już kilka razy ursynowskie karaoke, pisze teksty piosenek dla zespołów m.in. do płyty Dead Efforts "Obietnica" i od lat śpiewa. Jednak jak sama przyznaje - nigdy nie myślała o zostaniu wokalistką "na serio".

  - Muzyka zawsze towarzyszyła mi jako pasja. Lubię wyśpiewać z siebie to, co we mnie się gromadzi. To niesamowite kiedy możemy emocje w sposób czynny, nie tylko słuchając, ale i praktykując. Wszyscy mamy jakieś hobby i w moim przypadku jest to właśnie muzyka  - mówi radna.

  W repertuarze Olgi Górnej poza Queen znajdziemy również inne popowe zespoły - takie, obok których nikt nie może przejść obojętnie. Mimo to dzielnicowa artystka na co dzień gustuje w innej muzyce.

  - Wyrosłam na nieco cięższej muzyce - rocku progresywnym czy grunge. Matka natura niestety nie obdarowała mnie rockowym głosem, więc śpiewam przez to dobrą muzykę popularną. Wciąż można znaleźć perełki popu, które są czymś ciekawym, mają wyszukaną linię melodyczną i przyjemny tekst - dodaje.

  Olga Górna nie planuje w najbliższym czasie publicznych występów, jednak z pewnością przyjdzie taki moment np. na najbliższym ursynowskim karaoke.

  Ursynów dzielnicą artystów

  Artystycznych i muzycznych dusz w ursynowskim ratuszu nigdy nie brakowało. Elżbieta Igras - wokalistka o niskiej, charakterystycznej barwie głosu - była kilkukrotnie radną naszej dzielnicy. Najpierw w latach 1998-2002, a później przez trzy kadencje od 2006 do 2018 roku. Spędziła w radzie łącznie 16 lat! Teraz powraca do śpiewania.

  W najbliższym czasie eks-radna wystąpi w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy ul. Kajakowej. 17 grudnia o godz. 19 będzie można ją usłyszeć podczas koncertu "Na Głosy i Stroje".

  Ursynowskim radnym był także Maciej Molęda, który w latach 90. podbijał serca nastolatek w grupie LO 27. W 1997 roku grupa nagrała pierwszy album zatytułowany „Mogę wszystko”. Album otrzymał status złotej płyty i sprzedał się w ponad 800 tysiącach egzemplarzy. W 2006 roku został wybrany na radnego dzielnicy z ramienia Nasz Ursynów. Dziś już nie koncertuje, a w ostatnich latach spełnia się w dubbingu, podkładał głos do takich bajek jak "Mulan" czy "Scooby Doo".

  Posłuchaj wykonania "Show Must Go On" w wykonaniu radnej Olgi Górnej:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 91

  • 48
   BARDZO PRZYDATNY
  • 17
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  8Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~stadion 8 5 miesięcy temuocena: 67% 

   druga Górniak z hymnem

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~uuuuuu 7 5 miesięcy temuocena: 100% 

   rozumiem, to ta pani od kłódek i mostu miłości

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Shmi 6 5 miesięcy temuocena: 60% 

   Bardzo ładnie.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Momo 5 5 miesięcy temuocena: 100% 

   Gdyby tak jeszcze wiedziała, że potentat logistyczny lokuje u niej w okręgu wielkie centrum logistyczne na 10ha, które będzie codziennie obsługiwane przez setki ciężarówek i samochodów dostawczych. Obiekt, na którego istnienie na swoim terenie, nie wydały zdgody władze Lesznowoli, z uwagi na szkodliwy wpływ na warunki życia okolicznych mieszkańców. Niestety "nowoczesnych" radnych nie interesują takie pierdoły, dobrze wiedzą, że głosy na wyborach dają partyjna etykietka i profil na facbook'u.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lektor 4 5 miesięcy temuocena: 45% 

   Widzę zjadliwe wpisy pozbawionych jakichkolwiek talentów i osiągnięć frustratów na forum - i zbiera mi się na womit; jakież to jest klasycznie wolskie. PS. Super wykonanie, wielkie brawa dla obu Pań!

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gienek 3 5 miesięcy temuocena: 70% 

   Na kolejną kadencję raczej szans nie ma, a życie toczy się dalej... Trzeba przygotować grunt pod życie po.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mgrkotka 2 5 miesięcy temuocena: 60% 

   Ale wycie.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tytus de zoo 1 5 miesięcy temuocena: 79% 

   No cóż gusty są różne. Wg mnie nie " śpiewa jak anioł" ani nie porywa za serce. Styl momentami zbliżony do gospel. Ale śpiewać każdy może. Szkoda tylko że tak się lansuje radna. Być może niczym innym nie potrafi. Widać, że radni dxielnicori są zbędni. Generują tylko koszty.

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.468 sekundy
  REKLAMAA2 KuchniaAzjatycka 07.05.2022 - 06.06.2022