REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Najpopularniejszy serwis do zamawiania jedzenia ogłosił laureatów Pyszne.pl Awards 2021. Kolejny już raz najlepszą restauracją w Warszawie zostało znane bistro z Ursynowa. Tym razem otrzymało od klientów aż dwa wyróżnienia.

  Co roku największy w Polsce portal do zamawiania jedzenia - Pyszne.pl - na podstawie ocen klientów i badań jakości nagradza najlepsze restauracje. Po raz kolejny prestiżowe wyróżnienia trafiły na Ursynów.

  W siódmej edycji konkursu w ogólnopolskiej kategorii "Kuchnia Polska" zwyciężyła znana i lubiana restauracja "Kucharek Sześć" z ul. Dereniowej 6. Została również najlepszą restauracją w województwie mazowieckim. Każdego dnia bistro serwuje warszawiakom smaczne domowe obiady w przystępnych cenach, a pozytywnych komentarzy i opinii są już tysiące.

  Od lat w czołówce

  Wg danych z serwisu Pyszne.pl głodni klienci w ursynowskiej restauracji najczęściej zamawiali klasyczną zupę pomidorową, kotlet schabowy oraz de volaille podane z kompotem, jabłecznikiem oraz innymi smakowitymi dodatkami do wyboru. Kurierzy bardzo często wyjeżdżają z lokalu także z dostawą żurku, flaków, żeberek, sznycli, a także dań bezmięsnych, takich jak kotlet sojowy lub z zielonego groszku.

  To nie pierwsze wyróżnienie od klientów dla "Kucharek Sześć" z ul. Dereniowej. Popularne bistro zgarnia różne nagrody już od 2015 roku. W ubiegłym roku bistro otrzymało "potrójną koronę" - w kategoriach Kuchnia polska, TOP 5 w Polsce oraz TOP 5 na Mazowszu.

  W ramach 27 kategorii Pyszne.pl Awards wyróżniono 24 zwycięzców z 18 miast w całej Polsce. Nagrodę główną i tytuł Restauracji Roku zdobyła łódzka Susharnia. Głosy użytkowników wyłoniły również najlepsze w kraju restauracje z kuchnią polską, włoską, amerykańską, azjatycką, bliskowschodnią i wegańską oraz najlepsze lokale w poszczególnych województwach. W tegorocznej edycji klienci wybrali również Sieć Roku, Debiut Roku, Social Media Ninję i docenili podejmowane przez restauracje Inicjatywy Proekologiczne.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 347

  • 251
   BARDZO PRZYDATNY
  • 29
   ZASKOCZONY
  • 34
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 6
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4244 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022