REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2017, 19:09 komentarzy 2

  (SK)

  REKLAMA

  Mnóstwo wystawców i jeszcze więcej kupujących. Druga odsłona Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej okazała się sukcesem. Na wystawkach w parkingu podziemnym było wszystko - od ubrań, przez zabawki, po wyposażenie domu.

  Oldschoolowe wazony i kryształy, ręcznie szyte przytulanki, buty i ubrania w dobrym stanie - na każdą okazję i dla każdego, używana elektronika, stare wydania płyt winylowych czy świąteczne ozdoby. Na drugiej ursynowskiej garażówce można było kupić za grosze to, czego dusza zapragnęła!

  - Kupiłam świetny wazonik za kilka złotych, takich już nigdzie nie produkują, więc mam unikat! - śmieje się pani Agnieszka.

  Wystawców było jeszcze więcej niż podczas pierwszej garażówki, która odbyła się 29 października. Ci, dla których zabrakło miejsca na parkingu podziemnym, wystawili swoje rzeczy przy wjeździe do garażu. Dzięki temu wyprzedaż była widoczna z daleka, co tylko sprzyjało frekwencji.

  - Jestem spoza Ursynowa. Nie spodziewałem się, że będzie tyle ludzi na tej wyprzedaży. W innych dzielnicach zainteresowanie jest dużo mniejsze - mówi nam jeden w wystawców.

  - Sprzedajemy niepotrzebne ubranka i zabawki oraz książki - mówi pani Mariola, która pojawiła się na garażówce. z dziećmi. Podobnie jak inni wystawcy czy odwiedzający, po parkingu przechadzały się całe rodziny. 

  Zadowoleni w wyników drugiej garażówki są jej organizatorzy Sebastian Domański oraz inicjator sprowadzenia wyprzedaży na Ursynów - radny Krystian Malesa.

  - Ludzie mówili mi wielokrotnie, że to najlepsza garażówka na jakiej byli w Warszawie. Wierzę, że następna będzie, zrobię wszystko żeby tak się stało, ale z pewnością będzie to już w 2018 roku - zapowiada Malesa. 

  Informacje o garażówce na bieżąco pojawiają się na grupie na FB: Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym ursynowskich garażówek.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z II GARAŻÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.0726 sekundy
  REKLAMA