REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  "I Ty też masz talent" (AKO)

  W młodym ciele - młody duch i, jak się okazało... nieprzeciętny talent. Motyw z "Reksia" na skrzypcach, piosenki Amy Winehouse czy Edyty Górniak, tańce i wygibasy. Dzieci zaprezentowały dziś najwyższy poziom artystycznych umiejętności podczas VI Ursynowskiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "I Ty też Masz Talent"!

  To już VI edycja konkursu talentów na Ursynowie i jak mówi Iwona Janusz - wicedyrektor szkoły - z roku na rok przybywa dzieci i szkół, które chcą pochwalić się na forum swoimi umiejętnościami.

  W tym roku do konkursu przystąpiły szkoły nr 336, 340, 323, 16, 343, 310, 100, 96 i Szkoła Podstawowa nr 81 - gospodarz spotkania.

  Konkurs podzielono na dwie części - muzyczną i taneczną. Bardzo miło było posłuchać i popatrzeć na młodych artystów a dzięki przyjaznej atmosferze wszyscy świetnie się bawili.

  Podczas przeglądu odbył się również Międzyszkolny Konkurs Gazetki Szkolnej. W jury zasiadała przedstawicielka redakcji Haloursynow.pl.

  Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów odbędzie się już 30 maja w Szkole Podstawowej nr 81 podczas wiosennego festynu.

  ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kinga 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Serdecznie dziękujemy SzP. nr 81 za gościnne przyjęcie, wspaniałą atmosferę podczas występów i organizację tak fajnego dnia! Oraz przemiłej Pani redaktor i fotograf za taką piękną pamiątkę! - zespół "Szast-prast" ze SzP. 340!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3071 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020