REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Po wielotygodniowej przerwie otworzyły się trzy pływalnie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Aqua Spa Kabaty. Nie trzeba już być sportowcem, by wskoczyć do basenu i zrelaksować się w wodzie, z czego od rana korzysta już wielu mieszkańców naszej dzielnicy. 

  Od 12 lutego, z pewnymi ograniczeniami, rząd pozwolił na dwa tygodnie otworzyć hotele, stoki narciarskie, kasyna, sauny, salony masażu, teatry filharmonie i opery oraz kina i baseny. 

  Już wiadomo, że multipleksy, na dwa tygodnie "próby" nie otworzą się, co oznacza, że ursynowskie Multikino nadal będzie zamknięte. Miłośnicy filmu muszą poszukać mniejszych, studyjnych kin. W stolicy otwierają się: kino Kultura, Nova Wila, Muranów, CSW U-jazdowski, Iluzjon, Elektronik, Amondo. Od 13 lutego pspektakle wznowią: Teatr Polonia, Och Teatr, Roma oraz Studio Buffo.

  Baseny już czynne dla każdego

  Tymczasem amatorzy pływania mogą już od rana cieszyć się pełnym dostępem do ursynowskich basenów. UCSiR otworzył wszystkie swoje pływalnie: przy Koncertowej, przy Hirszfelda oraz Aqua Relaks na Kabatach przy ul. Pod Strzechą.

  - Obowiązują podobne obostrzenia, takie jak przed ostatnim zamknięciem, dezynfekcja, maseczki, dystans. Ograniczona jest liczba osób, mogących w tym samym czasie przebywać na torze. Pewne strefy dla bezpieczeństwa naszych gości będą nadal nieczynne. Zjeżdżalnia, jacuzzi, bicze wodne, widownia oraz sauny pozostają wyłączone z użytkowania - mówi Anita Nasierowska, dyrektor UCSiR.

  Każdy, kto wejdzie na pływalnię musi zdezynfekować nie tylko ręce, ale też wszystkie przyrządy, które chce wnieść na basen, np. piankowy makaron do pływania.

  Zasady obowiązujące na pływalniach UCSiR:

  • Aqua Relaks - max. 7 osób na 1 torze, w niecce rekreacyjnej max. 12 osób dla zajęć zorganizowanych (w przypadku zajęć rodzic plus dziecko - 24 osoby).
  • Pływalnia Hirszfelda - max. 6 osób na 1 torze.
  • Pływalnia Koncertowa – max. 6 osób na torze. 

  Popływać można również w Aqua Spa Kabaty. Basen przy Wąwozowej jest otwarty dla wszystkich, choć i tu są pewne ograniczenia.

  - Mamy limit pięciu osób na tor. Prowadzimy zapisy na konkretny dzień i godzinę. Mieliśmy już mnóstwo telefonów od mieszkańców, chcących zarezerwować termin. Zainteresowanie jest duże, w naszej pływalni od rana jest ruch. Widać, że ludzie się stęsknili za taką formą relaksu - informuje recepcja Aqua Spa Kabaty. 

  Za to basen na SGGW ma się otworzyć dopiero od połowy marca.

  Oprócz pływania ponownie można uprawiać sport amatorski na świeżym powietrzu. Rząd dopuścił bowiem funkcjonowanie boisk piłkarskich czy kortów tenisowych pod gołym niebem. Nadal zamknięte pozostają natomiast siłownie i kluby fitness. 

  Można już poprawić sobie samopoczucie masażem relaksacyjnym. Ursynowskie salony spa, które do tej pory umożliwiały tylko zabiegi lecznicze, od dziś zapisują też na typowo rozluźniające.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Analityk 5 2 miesiące temuocena: 0% 

   Niech zdycha

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~s. 4 2 miesiące temuocena: 73% 

   Tak szczerze to na Hirszfelda 6 osób na jednym torze to w normalnych warunkach już oznacza, że pływamy właściwie jeden za drugim. No chyba, że SARS-COV 19 momentalnie dezaktywuje się w chlorowanej wodzie...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~beznikowaaa 3 miesiąc temu

   ale najwazniejsze ze jak wyjdziesz na powietrze wieczorem na ken to zalozysz 2 maski

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jane 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   A Multikina żal... :(

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kajtek 1 2 miesiące temuocena: 92% 

   Grunt że Vateusz otworzył kasyna, ciekawe kto za tym lobbował...

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3662 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021