REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 kwietnia 2021, 10:42 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (FHO)

  - Coraz silniej odczuwamy skutki pandemi. Chodzi m.in. o aspekt finansowy i brak środków na zakup dodatkowego, niezbędnego sprzętu medycznego - apeluje ursynowskie hospicjum onkologiczne. W ostatnich dniach uruchomiło zbiórkę na oczyszczacze powietrza.

  Pandemia Covid-19 dramatycznie wpływa na działalność organizacji pozarządowych, zwłaszcza tych działających w sektorze medycznym. Ursynowskie hospicjum w ostatnim czasie boryka się z ogromnymi problemami finansowymi. Zmniejszyła się liczba darczyńców, a potrzeby rosną, bo pacjenci hospicjum muszą być chronieni przed zakażeniem koronawirusem.

  - Musimy bronić się przed napływem koronawirusa do hospicjum. To wymaga od nas nowych działań. Wiąże się to m.in. z koniecznością doposażania placówki w urządzenia, które zapewnią bezpieczeństwo naszym pacjentom. Nie chcemy, aby w ostatnich chwilach życia pacjentów dotykał nasz problem. Pragniemy utrzymać wysoki jakościowo standard opieki. Dlatego też potrzebujemy wsparcia darczyńców - mówi Maja Wiśniewska z Fundacji Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa, która prowadzi hospicjum przy ul. Pileckiego 105.

  Fundacja uruchomiła zrzutkę internetową na zakup trzech oczyszczaczy powietrza, które pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa pacjentom i pracownikom. Są to specjalistyczne urządzenia, które oczyszczają i dekontaminują powietrze. Przechwytują drobnoustroje, alergeny, bakterie i wirusy, w tym zatrzymuje koronawirusa. Koszt jednego tylko takiego urządzenia to 8,7 tys. złotych.

  - Brakuje nam także ponadwymiarowego łóżka specjalistycznego, które pozwoli poprawić komfort życia pacjentów, o niestandardowych potrzebach. Koszt takiego łóżka to prawie 3 700 złotych - informuje fundacja.

  W sumie ursynowska FHO chciałaby zebrać 30 tys. złotych na zakup niezbędnych urządzeń.

  - Wiemy, że to duże wyzwanie, ale wierzymy, że z Twoją pomocą nam się uda! Prosimy, dołóż się do zbiórki i pomóż nam przetrwać pandemię. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli bezpieczniej organizować spotkania pacjentów z najbliższymi oraz zwiększyć ich częstotliwość, a także komfort życia w hospicjum. Dziękujemy za każde wsparcie! - napisała fundacja.

  Zbiórka prowadzona jest za pomocą bezpiecznego i wiarygodnego portalu Zrzutka.pl:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ciekawy 3 17 dni temu

   Mnie ciekawi jaki jest koszt zatrudnienia bezproduktywnej córki pani prezes. I ile potrzeb pacjentów zaspokoiłyby zaoszczędzone na tym pieniądze.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jle 2 miesiąc temuocena: 0% 

   Trochę drogie te oczyszczacze. Można kupić równie wydajne z jonizacją i o połowę tańsze.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pseudo 1 miesiąc temu

   To wpłac tylko połowe kwoty którą chciałeś wpłacić.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.404 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021