REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Straż Miejska)

  W ciągu dwóch ostatnich miesięcy straż miejska skontrolowała warszawskie place zabaw, wśród nich ponad sto ursynowskich. Przejrzane zostały zarówno place dzielnicowe, jak i te, należące do spółdzielni mieszkaniowych. Tylko na pięciu z nich były nieprawidłowości.

  Strażnicy w maju i czerwcu odwiedzili 922 place zabaw w całej Warszawie. Stan większości nie budził zastrzeżeń. Jednak 122 z nich wymagały napraw. Na tym tle Ursynów wypadł bardzo dobrze. 

  - Tylko na pięciu ze 107 placów  były nieprawidłowości, m.in. uszkodzone huśtawki oraz brudny piasek. Zleciliśmy przywrócenie porządku i będziemy pilnować, żeby dzieci mogły się bezpiecznie bawić. Kontrola nie objęła placów, które w tym czasie były remontowane - przy ul. ZWM 6 i Stokłosy 12 - mówi Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

  Na Ursynowie podobnie jak w całej Warszawie, na placach zabaw najczęściej zepsuty był sprzęt do zabawy - to ponad 70 procent wykrytych przez strażników nieprawidłowości. Poza tym były uszkodzone ławki i ogrodzenie, nieczytelne tablice informacyjne i brudna nawierzchnia.

  - Część wyposażenia placów zabaw w wyniku działania warunków atmosferycznych, eksploatacji lub niewłaściwego użytkowania, a także wandalizmu, wymagała napraw. Zaleciliśmy administratorom aby w jak najkrótszym terminie usuwali nieprawidłowości, a wykonanie zaleceń sprawdzaliśmy w trakcie późniejszych rekontroli - mówi Marcin Pawlak ze stołecznej straży miejskiej

  Straż miejska zapewnia, że większość administratorów placów zabaw niezwłocznie usunęła drobne uszkodzenia lub wymieniała piasek w piaskownicy. Jednocześnie prosi mieszkańców o zgłaszanie wszystkich zastrzeżeń co do stanu placów zabaw.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Wiolinka 2 4 miesiące temuocena: 75% 

   Hello! A Dinozaury i dziura na dziurze? Dopiero jak ktoś sobie skręci nogę to zauważą, że coś jest nie tak?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ma-ski 1 4 miesiące temuocena: 75% 

   Niestety nie działa od miesięcy oświetlenie na skwerze przy placu zabaw przy Cybisa 1. Urząd Dzielnicy i pan od infrastruktury od dawna obiecuje naprawę, ale nie potrafi tak prostej naprawy zrobić.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.338 sekundy
  REKLAMAA2-DZIELNICA-MIKOŁAJKI-02-12---08-12-2019