REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Już po raz piąty najmłodsi mieszkańcy Ursynowa udowodnili, że potrafią się dobrze bawić. W rytmie znanych utworów na scenie przy Warchałowskiego zaprezentowały się zespoły 13 przedszkoli. Nie było przegranych.

  Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Wówczas na scenie przedszkola nr 351 po raz pierwszy dzieci pokazały, jak bardzo lubią tańczyć. Od tego czasu Przegląd Taneczny "Tańczę, bo lubię" odbywa się co roku.

  Tegoroczny przegląd rozpoczęły przedszkolaki z placówki nr 55, którzy zatańczyli do wiązanki utworów "Taki Taki", "Roboty" i "Monkey Dance". Kolejne zespoły wykonywały skomplikowane układy taneczne m.in. do przebojów z musicalu "Grease" czy "Deszczowej piosenki". Były też: walc łyżwiarzy, taniec węgierski i taniec z parasolkami. Wszyscy dostali gromkie brawa, a na twarzach publiczności widać było prawdziwe wzruszenie.

  - Rodzice nie mogli przyjść, więc wydelegowali babcię, a ja z tego powodu jestem bardzo szczęśliwa. Nagrałam cały występ i dzisiaj całą rodziną będziemy wieczorem oglądać popisy Bartka - cieszy się pani Wioletta. 

  Przegląd Taneczny "Tańczę, bo lubię" nie jest konkursem, w którym wybiera się najlepszych. Według organizatorów wszystkie dzieci mają czuć się wygranymi. I tak też było podczas jubileuszowej, piątej edycji.

  - Bardzo lubię tańczyć na scenie, kiedyś będę tancerką i wygram wszystkie programy. Dzisiaj też zapamiętałam cały układ i wcale nie musiałam patrzeć na panią jak podpowiadała - mówiła po występie pięcioletnia Michalina. 

   ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEGLĄDU TANECZNEGO PRZEDSZKOLAKÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3353 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020