REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Przedszkolaki w ursynowskim komisariacie

  Przedszkolaki w ursynowskim komisariacie (Policja)

  Ursynowscy policjanci kolejny raz zaprosili do siebie przedszkolaków. Tym razem w jednostce, przy ulicy Janowskiego pojawiły się dzieci z Przedszkola nr 79. Pokaz sprzętu, radiowozu oraz zwiedzanie policyjnych pomieszczeń to tylko niektóre z atrakcji, przygotowane dla nich przez funkcjonariuszy. Maluchy podczas spotkania miały okazję przekonać się, jak wygląda praca stróżów prawa.

  Ursynowski komisariat odwiedziła grupa „Biedronki” z Przedszkola nr 79 przy ulicy Kajakowej. Dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Ursynów przygotowali dla najmłodszych mnóstwo atrakcji i niespodzianek. W trakcie spotkania maluchy nie tylko przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, ale także miały okazję porozmawiać z policjantami, zobaczyć czym się zajmują, uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania. W ramach spotkania dzieci mogły obejrzeć: salę odpraw, pomieszczenie dyżurnego, gabinet komendanta, pomieszczenie technika kryminalistycznego, radiowozy oraz policyjne motory, a także sprzęt będący na wyposażeniu policjantów.

  W trakcie pogadanki okazało się, że dzieci doskonale znają wszystkie odpowiedzi na pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz policyjnej pracy. Każdy z uczestników spotkania otrzymał drobny upominek w postaci odblasku oraz pamiątkowy dyplom. Dzieciom przez całą wizytę towarzyszyły uśmiechy na twarzach, które są najlepszym dowodem na to, że spotkanie z policjantami sprawiło im ogromną radość.

  info i zdjęcia: Policja

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3425 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020