REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2019, 10:00 komentarzy 3

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Projekt dzielnicowego poidełka dla psów

  Projekt dzielnicowego poidełka dla psów (pixabay.com/Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Na Ursynowie ma stanąć pięć misek z wodą dla psów. Urzędnicy pytają o ich lokalizację, a mieszkańcy mają czas do 18 lipca na wskazanie i uzasadnienie miejsc, w których przydadzą się takie stojaki.

  Od kilku tygodni urząd dzielnicy promuje w mediach społecznościowych postać psa Pucka. Rysunkowy bohater ma zwracać uwagę na problemy związane z opieką i ochroną zwierząt na Ursynowie. Teraz postanowiono poruszyć kwestię misek z wodą ustawianych dla zwierząt na zewnątrz budynków.

  Urząd postanowił postawić w przestrzeni miejskiej pięć stojaków w kształcie Pucka wraz z miskami z wodą. Będą mogły skorzystać z nich spacerujące psy oraz inne żyjące wolno zwierzęta.

  W związku z tym urzędnicy zwrócili się z prośbą o podawanie dokładnych lokalizacji np. "urząd dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, od strony restauracji", które w ocenie mieszkańców powinny zostać wyposażone w stojaki z miską. Miejsca można wskazywać przez internetową ankietę.

  Może to być instytucja, biblioteka, blok mieszkalny, restauracja czy bar. Ważne jest podanie argumentu, który uzasadnia wybór. W tych pięciu miejscach zainstalujemy metalowy stojak w kształcie pieska Pucka Ursynowskiego z herbem Ursynowa i z miską na wodę.

  - czytamy na stronie urzędu.

  Większość pytanych przez nas mieszkańców popiera pomysł, ale są tacy, którzy zastanawiają się czy jest to higieniczne i nie przyczyni się do roznoszenia chorób.

  – W wielu miejscach Ursynowa są wystawione miski z wodą i to od dawna, a nikt nie robi z tego szumu. Pożyteczna akcja, ale czy to nie przerost formy nad treścią? – komentuje z kolei pani Magda.

  Miski z wodą dla zwierząt rzeczywiście można znaleźć przy wielu ursynowskich restauracjach oraz m.in. przy DOK Ursynów czy obiektach UCSiR. Może akcja promocyjna stanie się przy okazji inspiracją dla kolejnych instytucji do wystawienia misek we własnym zakresie?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 19
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 12
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~James 3 10 miesięcy temuocena: 85% 

   Świetny pomysł. Jeszcze przydałyby się poidełka dla ptaków. Szczególnie w upały.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Anaa 2 10 miesięcy temuocena: 85% 

   Najlepszym rozwiązaniem byłyby poidełka dla ludzi i zwierząt,w których wodę pobiera się automatycznie i dzięki temu jest zawsze świeża.Każdy jednak pomysł by zadbać o zwierzaki jest fajny i jako właścicielce rozmerdanego biszkopta zrobiło mi się miło,ze ktoś o tym pomyślał.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3854 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020