REKLAMAA1 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  W sobotę urzędnicy ursynowskiego ratusza pomogą mieszkańcom w spisie powszechnym. Będzie można też spisac się samemu, przygotowane zostało w tym celu stanowisko komputerowe.

  Stołeczny ratusz organizuje dzień otwarty dla wszystkich, którzy chcą się samemu spisać w Spisie Powszechnym, a nie mają dostępu do komputera czy internetu. Urzędnicy będą też pomagać w spisie osobom, które z techniką nie są za pan brat.

  Urzędy czynne w sobotę

  Urzędy będą otwarte w sobotę w godz. 9-13 w czterech dzielnicach: na Ursynowie (al. KEN 61 - wejście od strony parkingu), Mokotowie, Śródmieściu i Ochocie. Wyznaczeni pracownicy Delegatur Biura Administracji i Spraw Obywatelskich będą obsługiwać osoby, które zgłoszą się w celu dokonania samospisu.

  Ursynowski ratusz przygotował specjalne stanowisko komputerowe do samospisania się - zlokalizowane jest ono przy wejściu od strony parkingu.

  Natomiast osobom, które nie potrafią tego dokonać samodzielnie pomoże urzędnik – w takiej sytuacji należy pobrać w systemie obsługi klienta (Q-matic) numerek z literką Y, a następnie wybrać się na I piętro Wydziału Obsługi Mieszkańców.

  Można to zrobić nie tylko w najbliższą sobtę 8 majam ale też w każdy dzień powszedni, w godz. 8-16.

  Jeśli się nie spiszemy sami, rachmistrz przyjdzie lub zadzwoni

  Przypomnijmy, Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września, a przeprowadza go Główny Urząd Statystyczny. Osoby, które nie mają możliwości dokonania samospisu przez internet, mogą skorzystać z wywiadu przeprowadzonego bezpośrednio lub telefonicznie przez rachmistrza.

  Natomiast punkt samospisowy dla osób głuchych jest czynny codziennie w Urzędzie m.st. Warszawy, przy ul. Kruczkowskiego 2, sala obsługi 0.28, stanowisko nr 5, w godz. 9-15. By skorzystać z tego stanowiska samospisowego, należy wcześniej się umówić pod adresem e-mail: nsp2021@um.warszawa.pl. Stanowisko znajduje się na parterze budynku, w sali obsługi Biura Administracji i Spraw Obywatelskich.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3647 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021