REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (urząd dzielnicy)

  W ursynowskim urzędzie dzielnicy pojawiły się dodatkowe biurka. Nie dla urzędników, ale dla mieszkańców. Mają zwiększyć dystans między pracownikami urzędu a petentami. To realizacja zaleceń miasta w sprawie ochrony przed koronawirusem.

  We wtorek miasto zaleciło dzielnicom, by w ochronie przed koronawirusem zwiększyć dystans między pracownikami urzędu a mieszkańcami, którzy przychodzą coś załatwić w Wydziałach Obsługi Mieszkańców. Urzędnicy z Ursynowa myśleli nad tym jak wprowadzić to w życie i wymyślili dodatkowe biurka.

  Przy każdym stanowisku obsługi na parterze i pierwszym piętrze urzędu stanęły dodatkowe stoliki, które mają za zadanie oddalić urzędnika od petenta. Chodzi o to, by ewentualne zarazki nie przedostawały się z człowiek na człowieka drogą kropelkową.

  Ale to nie wszystko. Przy recepcji urzędu na parterze, gdzie urzędnicy służą informacją, wprowadzona dodatkowe wygrodzenie. Taśma na słupkach ma na celu również zwiększenie dystansu od pracownika urzędu.

  - Zrobiliśmy to w trosce o mieszkańców i pracowników urzędu - twierdzi ursynowski ratusz.

  Już wczoraj w toaletach ratusza w dozownikach z mydłem pojawiły się płyny dezynfekujące oraz instrukcje jak właściwie myć ręce.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Zniesmak 1 2 miesiące temu

   Ale ci palacy przy wejsciach urzędnicy i smrodzacy petami są już bezpieczni? Noooo przecudnej urody klaudiuszku jak to jest?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3297 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020