REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Klasyczne łazienki zazwyczaj miały bardzo stonowane barwy. Dominowały w nich biele, czasem przeplatane kolorami pastelowymi lub - w nieco nowocześniejszych wydaniach - stonowanymi barwami, takimi jak choćby łagodna szarość. Jednak wraz ze zmianami w trendach wnętrzarskich, zmieniają się także sposoby dekorowania tych ważnych pomieszczeń. Daj się zainspirować nowoczesnym łazienkom i nie bój się kolorów!

  Instytut Pantone - kolorystyczne guru

  Czy wiesz, że każdego roku amerykański Instytut Pantone wybiera jeden kolor, który będzie motywem przewodnim w nadchodzących dwunastu miesiącach? Z rzadka zdarza się, by miano “koloru roku” otrzymały dwie barwy, jednak ostatnio właśnie taka sytuacja miała miejsce. Kolorystyczne guru zdecydowało, że kolorami roku 2021 będą szary w odcieniu Ultimate Grey oraz żółty o tonacji Iluminating.

  Te dwie barwy to praktycznie swoje przeciwieństwa. Ultimate Grey jest stonowany, przytłumiony, plasujący się pomiędzy jasnym a ciemnym kolorem szarym. Charakteryzuje się przyjemnym dla oka zabarwieniem, które może przywodzić na myśl stabilność, solidność i rzeczy, które są ponadczasowe, niezniszczalne. Kojarzy się odrobinę z niezachwianym, twardym betonem, wytrzymałą skałą czy stalą, która zniesie wszystko dzięki długotrwałemu hartowaniu.

  Z drugiej strony towarzyszy mu Illuminating - żywy, jasny żółty, który ma w sobie blask słońca w środku lata. To kolor bardzo optymistyczny, radosny i podnoszący na duchu. Jest barwą zabawy i szczęścia, która każdego dnia może dodać nam energii. W połączeniu z szarością niesie pozytywny, optymistyczny przekaz, podkreślający radość życia oraz hart ducha. Mówi “przetrwasz wszystko i na pewno będzie lepiej”.

  Kolory w naszych domach

  Kolory w domach odgrywają niebagatelną rolę. Pozwalają nie tylko na wyrażenie własnych zamiłowań i gustu, ale przede wszystkim kształtują charakterystykę pomieszczeń. Ciepłe i optymistyczne dodają radości i energii, a stonowane i chłodniejsze pomagają się wyciszyć i skoncentrować na ważnych zadaniach. Dlatego, decydując się na konkretny wystrój, powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na to, które z nich lubisz, ale także na efekt, jaki będą miały w przyszłości.

  Kolorowa łazienka

  Najnowsze trendy w wystroju łazienek coraz częściej odchodzą od klasycznych bieli i pasteli. W tym ważnym pomieszczeniu pojawiają się barwy nowe, często kontrastowe, charakterystyczne. Mogą dominować, ale mogą także stanowić ciekawy dodatek, podkreślający charakter pomieszczenia i nadający mu odmienności.

  Kolory roku 2021 nie mogły pozostać zupełnie obojętne na trendy w wystroju łazienek. Połączenie dominującej, stonowanej szarości i atrakcyjnych, pojedynczych żółtych elementów może przynieść zaskakujący, ale także bardzo pozytywny efekt. Dlatego coraz chętniej wykorzystywane jest właśnie takie zestawienie, pozwalające bawić się zarówno tonacją, jak i symboliką barw.

  Dowiedz się o nim więcej, a także wybierz odpowiednie akcesoria dla siebie, odwiedzając nowy warszawski salon łazienek, który poznasz pod adresem: https://jeta.pl/aktualnosci/salon-lazienek-w-warszawie/. Na pewno się nią zainspirujesz i stworzysz unikatowe wnętrze!

  Artykuł załadowany: 0.4026 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021