REKLAMAA1-DZIELNICA-BO-02-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Organizacja imprez potrafi być nie lada wyzwaniem. Na pewno wymaga zadbania o wiele detali, które razem wzięte mają wpływ na powodzenie wydarzenia. Kluczowym elementem każdej imprezy jest jedzenie. Odpowiednio zaplanowane menu, smaczne dania i należyta obsługa – to przepis na sukces.

  O ile jeszcze do niedawna, wszystkim zajmowaliśmy się sami, o tyle dziś z powodzeniem możemy skorzystać z profesjonalnej pomocy i zwrócić się do firmy cateringowej. Trzeba przyznać, że usługi cateringowe są dziś bardzo rozwinięte i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Co ważne, doświadczona firma cateringowa przygotuje dla nas najbardziej odpowiednie menu, które z całą pewnością zadowoli kubki smakowe nawet najbardziej wybrednych gości. Nie będziemy pytać, czy warto korzystać z tego typu usług, bo na pewno warto. Powiemy sobie, dlaczego warto to robić i co możemy na tym zyskać.

  Dlaczego korzystamy z usług firm cateringowych?

  O ile jeszcze do niedawna, usługi cateringowe kierowane były głównie do firm, o tyle dziś są bardzo popularną opcją dla osób prywatnych. Smaczny catering stanowi idealne rozwiązanie dla organizatora mniejszej lub większej imprezy. I nieważne, czy organizujemy wesele na kilkadziesiąt osób, czy urządzamy kameralne urodziny dziecka dla paru znajomych. Opcja ta jest niezwykle pomocna i nierzadko ratuje z prawdziwej opresji. Przede wszystkim im więcej osób chcemy zaprosić na rodzinną uroczystość, tym bardziej opłaca się zamówienie cateringu. Zdecydowanie się na tego typu usługę jest idealnym kompromisem pomiędzy samodzielnym przygotowaniem menu, co bywa bardzo czasochłonne i stresujące, a zaproszeniem bliskich do restauracji, które może być dość kosztowne.

  Usługi cateringowe – atrakcyjna oferta dla każdego

  Zamawiając wysokiej jakości catering nie musimy martwić się o to, czy przygotowane menu przypadnie do gustu wszystkim gościom. Z zamówionym cateringiem mamy pewność, że wszystko będzie smaczne i idealnie dopasowane do charakteru uroczystości i często preferencji gości. Zależy ci na bezglutenowej uczcie? Dla doświadczonej firmy cateringowej to nie problem. Chcesz mieć przyjęcie w wydaniu wegetariańskim, a może egzotycznym? Również możesz takie mieć!

  Catering = oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów

  Zalety płynące z usług cateringowych są nieocenione. Poza wszystkimi wspomnianymi wyżej na pewno nie można pominąć oszczędności czasu i nerwów. Zamawiając catering nie musimy przez całą imprezę nerwowo biegać między kuchnią i salonem lub co gorsza – utknąć w kuchni na wiele godzin i martwić się czy aby na pewno wszystko się uda. Takie krzątanie bywa wyczerpujące, przez co sama impreza nie cieszy tak, jak powinna. Lepiej więc zamówić pyszne jedzenie, a w dniu imprezy zadbać o relaks i z uśmiechem na twarzy podjąć gości. Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że usługi cateringowe to również oszczędność pieniędzy. Choć wydawać by się mogło, że tego typu usługi dedykowane są osobom dysponującym bardzo dużym budżetem, to rzeczywistość jest zupełnie inna. Obecnie na rynku działa tak wiele firm cateringowych, że oferowane przez nie ceny bywają bardzo przystępne. Ponadto, dzięki cateringowi można zaserwować gościom oryginalne potrawy, które zostaną zapamiętane na długo, a których przyrządzenie mogłoby okazać się dla nas kłopotliwe. 

  Na jakie okoliczności najczęściej zamawiamy catering?

  Catering nie jest dziś luksusem zarezerwowanym dla wybranych, dlatego coraz chętniej zamawiamy go na rozmaite imprezy okolicznościowe - nie tylko na wesele. Wśród okazji, na które najczęściej zamawiamy usługi cateringowe wymienia się przyjęcia komunijne, chrzciny, rocznicę ślubu, urodziny i inne jubileusze. Tak naprawdę nie ma okazji, na którą nie moglibyśmy zamówić cateringu.

  Chrzciny i komunie

  Zorganizowanie chrzcin czy przyjęcia komunijnego w restauracji może być bardzo kosztowne. Nie zawsze też bywa komfortowe dla wszystkich. Zorganizowanie takiego przyjęcia samodzielnie w domu, również bywa kłopotliwe, a na pewno jest bardzo stresujące. Trzeba zadbać o wiele kwestii i pogodzić ze sobą wiele elementów tak, aby całość była spójna i harmonijna. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Przecież każdemu z nas zależy na tym, aby impreza z okazji chrzcin czy komunii przebiegła perfekcyjnie. Dlatego też doskonałą alternatywą staje się catering na komunię i na chrzciny. Zamawiamy jedzenie, które najbardziej nam odpowiada, a profesjonalna firma przywozi wszystko pod wskazany adres i o określonej godzinie. Tym samym mamy smaczny poczęstunek dla gości i możemy cieszyć się wyjątkową chwilą w komfortowym otoczeniu własnego domu.

  Imprezy i przyjęcia domowe

  Okazji do spotkania się przy wspólnym stole jest naprawdę dużo. W każdej rodzinie pojawiają się okazje, które zasługują na szczególną oprawę. Wystarczy tu wymienić chociażby jubileusze, urodziny i imieniny. Nie można też zapomnieć o świętach Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. Jeśli marzysz o tym, aby impreza była udana, na pewno nie możesz wiecznie biegać do kuchni i doglądać pichcących się potraw. Musisz być gospodarzem w pełni znaczeniu tego słowa, a więc zabawiać gości i dbać o miłą atmosferę. Decydując się na smaczny catering możesz mieć pewność, że będziesz mogła w pełni skupić się na swoich gościach, nie poświęcając uwagi kwestiom związanych z przygotowaniem posiłków.

  Imprezy plenerowe

  W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się imprezy plenerowe. Coraz częściej urządzamy nie tylko grille, ale również rodzinne pikniki oraz inne imprezy na świeżym powietrzu – na działce, w ogrodzie blisko domu lub na łące. Możliwości jest całe mnóstwo. Jeśli chcesz wynieść imprezę plenerową na jeszcze wyższy poziom, postaw na catering. Nie musisz zamawiać pełnych dań składających się z pierwszego i drugiego dania. Śmiało możesz zdecydować się wyłącznie na same przekąski. Oferta firm cateringowych jest dziś tak szeroka, że możemy w nich wybierać i przebierać. A wyobraź sobie tylko, drewniane stoły w ogrodzie zastawione ulubionymi przekąskami lub kosze piknikowe wypełnione lekkimi smakołykami. Przepis na udaną imprezę plenerową może być naprawdę prosty!

  Ile kosztuje catering w Warszawie?

  Wydawać by się mogło, że usługi cateringowe w Warszawie należy do najdroższych. W rzeczywistości jest zupełnie na odwrót. Firm cateringowych w stolicy nie brakuje. Non stop pojawiają się nowe na rynku. Przez to oferta na usługi cateringowe jest bardzo konkurencyjna i bez problemu można znaleźć tę najbardziej idealną dla siebie. Oczywiście cennik cateringu uzależniony jest głównie od rodzaju dań. Klasyczne potrawy będą tańsze niż np. dania bezglutenowe czy wegańskie. Zazwyczaj ceny zaczynają się już od 30-50 zł za osobę, ale finalny koszt zawsze zależy od wybranego menu, liczby gości oraz zakresu usług świadczonych przez firmę cateringową.

  Artykuł załadowany: 0.195 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019