REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 czerwca 2020, 11:07

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Depilacja laserowa to metoda, po którą sięgamy coraz chętniej, zwłaszcza przed nadejściem ciepłych dni. Pozwala ona sprawnie pozbyć się owłosienia na długi czas, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się ciągłą domową depilacją z użyciem maszynki, czy też wosku. Jakie efekty daje usuwanie owłosienia za pomocą laserowej depilacji? Dlaczego warto skorzystać z takiego zabiegu?

  Rozbudowana oferta

  Elite jest nowoczesnym Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki, które działa na rynku już od ponad 20 lat. Depilacja laserowa w tym miejscu bazuje na innowacyjnych urządzeniach i doświadczonych pracownikach, który działają sprawnie i precyzyjnie. W ofercie firmy znajdziemy serie zabiegów laserowych, dzięki którym szybko i trwale usuniemy owłosienie z całego ciała, w zależności od potrzeb pacjenta. Korzystanie ze skutecznych metod pozbycia się zbędnego owłosienia wpływa na zachowanie bezpieczeństwa oraz zastosowania najnowszych urządzeń doskonałej jakości. Usuwanie owłosienia dzięki takim zabiegom odbędzie się bez bólu i zgodnie z oczekiwaniami. W gabinetach Elite korzysta z następujących sprzętów;

  • Thunder MT do depilacji laserowej,
  • Lasera diodowego Vectus,
  • Lasera Nd-Yag Cutera.

  Fotodepilacja - na czym polega?

  Depilacja laserowa (czyli fotodepilacja) to proces, w trakcie którego dochodzi do pochłaniania melaniny za pomocą światła. Dochodzi do powstania ciepła, które później jest rozproszone do sąsiadujących tkanek. Wytworzone ciepło ma za zadanie uszkodzić meszki włosowe i komórki macierzyste, które tworzą nowe włosy. Okazuje się, że fotodepilacji ulec mogą takie włosy, które zawierają daną ilość melaniny oraz są na etapie wzrostu, czyli w fazie anagenu. 

  Efekty usuwania owłosienia

  Każdy z wyżej wymienionych laserów ma za zadanie usunąć owłosienie oraz uszkodzić te meszki włosowe, które są w fazie wzrostu. Uzyskane efekty związane mogą być z użytym laserem, jak też grubością i kolorem włosów - kilka dni lub tygodni po zabiegu na skórze zauważymy tzw. "łyse" obszary. Grube oraz ciemne włosy zazwyczaj wyrastają szybciej. Zabieg depilacji laserowej usuwa pewien procent włosów, jakie znajdują się w skórze. Ilość zabiegów będzie różnić się w zależności od danego obszaru na ciele. Po zastosowaniu serii zabiegów pozostaje jedynie niewiele włosków, które są delikatne oraz cienkie. Jeśli chcemy uzyskać szereg niezbędnych informacji, warto poprosić o pomoc specjalistę, który pracuje w klinice. 

  Usuwanie owłosienia domowymi sposobami z pewnością nie da tak trwałych i pożądanych efektów jak zastosowanie laserowej depilacji. Nie bez powodu coraz więcej kobiet (a nawet mężczyzn) decyduje się skorzystać z metody laserowej, gdyż daje ona trwałe efekty oraz pozwala przez długi czas cieszyć się gładką skórą. Dzięki temu codzienne golenie odejdzie w niepamięć, co pozwoli zaoszczędzić także czas i koszty związane z zakupem potrzebnych produktów do depilacji. Depilacja laserowa wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy dbają o dobro i zadowolenie każdego pacjenta. 

  Artykuł załadowany: 0.2293 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020