REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Ulica Poloneza podzielona na dwie części. Kierowcy będą musieli jeździć naokoło. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło budowę kanalizacji dla Krasnowoli.

  Od kilku dni ulica Poloneza jest nieprzejezdna dla kierowców. Na odcinku między ul. Pląsy a kanałem Grabowskim pojawił się ciężki sprzęt i zastawił drogę. To wodociągowcy, którzy wzięli się za budowę kanalizacji.

  - Zadaniem powstającego kanału będzie odbiór ścieków z obszaru Krasnowoli - mówi Jolanta Maliszewska, zastępca rzecznika MPWiK.

  Teraz kierowcy, którzy chcieliby dostać się ul. Poloneza do ul. Krasnowolskiej muszą korzystać z ul. Pląsy. Na odcinek między ul. Poleczki a Pląsy nadal można dostać się tylko z ul. Poleczki.

  Wodociągowcy nie przewidują utrudnień dla pieszych. Te mimo wszystko - przynajmniej na razie - występują i przejście nad kanałem może być niemożliwe. Prace potrwają mniej więcej do połowy czerwca.

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.7132 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022