REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Uwaga kierowcy. Od dziś (czwartek) od godz. 8:00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Rosoła (w kierunku Kabat) na odcinku od ul. Jeżewskiego do Wąwozowej. Drogowcy rozpoczynają zapowiadaną od dawna przebudowę tego fragmentu ulicy.

  Remont kabackiej nitki ul. Rosoła w kierunku Wąwozowej miał się rozpocząć 1 lipca, ale dopiero teraz drogowcy uporali się z zatwierdzeniem tymczasowej organizacji ruchu, jaka będzie obowiązywać przez najbliższe półtora miesiąca. Rano o 8:00 pracownicy firmy Falbruk rozpoczną rozbiórkę starej jezdni, możliwe będzie również dokończenie ścieżki rowerowej wzdłuż tej ulicy. Prace potrwają maksymalnie do 15 sierpnia, choć mogą się zakończyć wcześniej.

  Co się zmienia dla kierowców? Od dziś zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Rosoła na odcinku od ul. Jeżewskiego do Wąwozowej. Ruch w kierunku Lasu Kabackiego będzie odbywał się objazdem ul. Przy Bażantarni i al. KEN. 

  Swoje trasy zmienią też przejeżdżające ul. Rosoła autobusy komunikacji miejskiej. Autobusy linii 166 i 192 w kierunku krańca Os. Kabaty pojadą prosto al. KEN zamiast skręcić w ul. Przy Bażantarni. Zarząd Transportu Miejskiego zapowiada, że dla obu linii obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy. Jak sprawdziliśmy nie oznacza to jednak zmniejszenia częstotliwości kursowania a jedynie godzin odjazdu. Z kolei linia nocna N37, w tym samym kierunku, będzie kursowała objazdem ul. Przy Bażantarni i al. KEN.

  Zawieszone zostaną przystanki: Lokajskiego 01, Raabego 03, Przy Bażantarni 01, Kiepury 01. A uruchomione zostanie przystanek Raabego 01, który obowiązywał będzie jako warunkowy dla linii 166, 192 i N37.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 95

  • 14
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 15
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 28
   WKURZONY
  • 31
   BRAK SŁÓW

  25Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kenkeniff 25 11 miesięcy temuocena: 71% 

   Koreczek na Wańkowicza to esencja polskich dróg: trzeba przycwaniaczyć, nie można być lamusem. Myślę, że krótka akcja chodzenia po pasach przy parku przez godzinkę 17:30 -- 18:30 szybko by wskazała gdzie jest objazd tego remontu :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tilt 24 10 miesięcy temuocena: 100% 

   To raczej esencja idiotycznego oznakowania. Znak „Objazd” przy Przy Bażantarni ledwo widoczny więc wszyscy walą prosto.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad 23 10 miesięcy temuocena: 100% 

   Ja się pisze daj znać kiedy.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabaciarz 22 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Gratuluje osobie która podjęła decyzje o jednoczesnym zamknięciu lub zwężeniu wszystkich dróg dojazdowych na kabaty, nie wiem czy skrajna niekompetencja to wystarczająco mocne słowo.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~oko 21 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Pani burmistrzu zapraszamy na ul. Wańkowicza i Jeżewskiego, zobaczy pan swoje dzieło :) !

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 20 11 miesięcy temuocena: 25% 

   Objazd jest Przy Bażantarni i KENem, więc ci co wjeżdżają w Jeżewskiego i Wańkowicza robią to na swój własny rachunek, przy okazji utrudniając życie mieszkańcom bloków przy tych ulicach. Ale to pewnie ci sami co blokowali Dembego i blokują parking na KEN przed budową na Płaskowickiej.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Martek 19 11 miesięcy temuocena: 37% 

   A w metrze luz. Niech hejterzy i krzykacze w samochodach nadal nimi jeżdżą. Masochiści i hejterzy. Proponuje maksymalnie utrudnić ruch samochodowy to może zakiełkuje w tych mózgach po iluś latach, że może taniej i wygodniej wsiąść do metra a nie z Kabat jeździć samochodem. Szlachta z Radomia...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 18 11 miesięcy temuocena: 30% 

   masz rację

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arnuch 17 11 miesięcy temuocena: 85% 

   Ale pomyśleć, przed sianiem propagandy, to byś mógł choć z pięć sekund. Na stacje postojowa mają ci "hejterzy" metrem jechać? Bo w tą stronę prowadzi zamknięta nitka Rosoła. Ech aktywiści...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ketram 16 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Luz to ty masz miedzy uszami. A jaśnie pan hrabia od niedawna w Warszawie? i nie wie, że metro jezdzi tylko w kierunku północ południe + kawałek ogonka w centrum na boki? I jest na granicy przepustowości? To jak już się zorientujesz, że Warszawa ma 510 km2, i życie nie polega tylko na jeżdżeniu z ursynowa do centrum to wróć, pogadamy. Ps. tu masz, łap wypociny z wyborczej: "Rośnie tłok w metrze, pociągach, autobusach i tramwajach. Potrzebni będą dopychacze, jak w Tokio?". Jedyne co trzeba utrudnić, to dostęp takim trollom do internetu.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 24 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Korek 15 11 miesięcy temuocena: 40% 

   Dobrze prawisz metro pod nosem to nie - wszędzie samochodem.A nie h sobie stoją w tych swoich wyznacznikach pseudostatusu;)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~O rety 14 11 miesięcy temuocena: 53% 

   Ale za to jakie cyrki tam byly- BMW na czołowe z innym driverem BMW który go nie puścił do tego niemodny rap z otwartych okien no i wpi wpi wpi... A obok metro i autobusy do wpi...Chcecie to se stójcie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~P 13 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Wąwozowa do KEN stoi.... Wąwozowa od KEN do Zaruby też stoi.... a potem pusto. Ktoś chyba zapomniał wyregulować świateł na skrzyżowaniu Wąwozowej i Zaruby...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mdo 12 11 miesięcy temuocena: 88% 

   Wańkowicza też stała - od Jeżewskiego do Wąwozowej. Mamy półgłówków w organizacji ruchu...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 11 11 miesięcy temuocena: 39% 

   do mdo A czy na pewno to 'organizacja ruchu' nakazała bystrzakom skracanie sobie drogi przez Wańkowicza? To raczej półgłówki wjeżdżają z KENu w Jeżewskiego, a potem w Wańkowicza, bo chcą ominąć przewidywany korek do skrętu w lewo na światłach z KEN w Wąwozową. I potem stoją matoły, blokując wyjazd z Wańkowicza w Wąwozową w obie strony i jakiekolwiek ruchy mieszkańcom bloków. Ale to nie jest wina tych z organizacji ruchu, tylko typowego polskiego cwaniactwa. I myślenia wyłącznie o sobie. Tak samo blokowali Dembego, gdy była budowa autostrady do Powsina/Konstancina, tak samo blokują równoległą do KEN przed Płaskowickiej uliczkę pod blokami, bo przecież na KENie korek, tak samo blokują teraz Jeżewskiego i Wańkowicza. Bo przecież im się należy. A to, że ludzie nie mogą się dostać do swoich bloków albo z nich wyjechać, to już nieważne.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~. 10 11 miesięcy temuocena: 94% 

   Pomysłodawca tego objazdu powinien dostać odpowiednik nagrody Darwina. IMO zdecydowanie lepiej było by zrobić objazd ulicą Przy Bażantarni, wtedy kierowcy mogli by skręcać w lewo w KEN (plus dodatkowo było odpowiednio dużo czasu aby zrobić bezkolizyjny lewoskręt z KEN w Wąwozową) a nie pchać się między bloki na Wańkowicza.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 9 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Objazd jest Przy Bażantarni. Ale przecież nikt nie będzie jeździł oficjalnym objazdem, bo tam jeżdżą frajerzy. Sprytni jeżdżą po uliczkach osiedlowych. Rozumiem, że te minusy do mojego wcześniejszego wpisu to właśnie od tych cwaniaków, o których w moim wcześniejszym wpisie było...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PawelWu 8 11 miesięcy temuocena: 89% 

   Zaprasza teraz na ten objazd - Jezewskiego stoi. A na Kasztanowej Aleji remontują ścieżkę rowerowa i uwaga - latają dziury na ulicy dodatkowo Jeżewskiego zastawijac koparkami i ciężarówkami! I to wszystko o godz 17:50!!! Kogoś maksymalnie popierd... ło!!!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 7 11 miesięcy temuocena: 36% 

   Wydaje mi się, że oficjalny objazd jest Przy Bażantarni, a nie Jeżewskiego. Ale kto by tam patrzył na znaki... I jeszcze czytać trzeba coś innego niż fejsbuk. Przechlapane i nie do przejścia dla większości... Owszem, po...ło tych tzw. kierowców, którzy albo jeżdżą na pamięć, albo nie mają rozumu, albo wyobraźni i umiejętności przewidywania rzeczy oczywistych.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PeterPeter 6 11 miesięcy temuocena: 86% 

   Może niech skończą jedno zanim zaczną drugie. Bezmyślne osły. Niedługo z Ursynowa będziemy jeździć przez Górę Kalwarię.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tilt 5 11 miesięcy temuocena: 93% 

   Kto zezwolił na taką organizację ruchu ??? Przecież to jakaś piramidalna bezmyślność. .. Zamiast puścić ruch w obydwie strony po prostej nową skończoną nitką Rosoła mamy dwa lewoskręty na objeździe bez wydzielonego zielonego światła - pierwszy na skrzyżowaniu Przy Bażantarni/KEN i potem KEN/ Wąwozowa. Nawet przy wakacyjnym natężeniu ruchu szykujmy się na najgorsze.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sąsiad 4 11 miesięcy temuocena: 32% 

   Najgorsze? Trzeba będzie skasiwac bilet w metrze.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 3 11 miesięcy temuocena: 91% 

   A jeszcze nie tak dawno burmiszczunio deklarował, że objazdów nie będzie, bo ruch w obu kierunkach puszczą po wschodniej nitce drogi.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kąśtytucja 2 11 miesięcy temuocena: 79% 

   leming to takie stworzenie , któremu można zrobić najgorsze rzeczy , a on będzie sobie udowadniał że to dla jego dobra

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~polew 1 11 miesięcy temuocena: 85% 

   a dzis gw podala ze radni po zgodzili sie na osiedle przy jeziorku czerniakowskim - 90 hektarow nowego betonu. jak ja kocham wyborcow po..

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3228 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020