REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Show dance lub disco cheerleaders - jak się to tańczy? Już wkrótce będzie można zobaczyć w Arenie Ursynów. Trwają zapisy do udziału w największej ursynowskiej imprezie tanecznej dla dzieci i młodzieży - UCSiR Dance 2020.

  Już po raz siódmy hala Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji zamieni się w jeden wielki parkiet, na którym najlepsi młodzi tancerze pokażą co potrafią. Jak zawsze będą wielobarwne, skrzące się cekinami i brokatem stroje oraz fantazyjne makijaże i fryzury.

  Ale to, co najważniejsze i najbardziej przyciąga widownię, to niezwykłe umiejętności taneczne, czasem bardzo młodych ludzi. Do tego atrakcyjne układy choreograficzne, które sprawiają, że tej imprezy nie wolno przegapić. W ubiegłym roku w Arenie Ursynów podczas UCSiR Dance pojawili się reprezentanci aż 19 szkół tańca, dzięki czemu na parkiecie można było podziwiać prawie 900 tancerzy.

  Ilu będzie w tym roku - tego jeszcze nie wiadomo, bo trwają zapisy. Zgłoszenia grup tanecznych przyjmowane są do 5 marca w siedzibie Areny Ursynów, pokój 102,  przy ul. Pileckiego 122.

  Modne tańce, świetna zabawa!

  Konkursowe pokazy oceniać będzie profesjonalne jury, złożone z trenerów, instruktorów i choreografów z  wieloletnim doświadczeniem. 

  - Jak zawsze będą to prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą, jak ocenia się dziecięce występy, m.in. Katarzyna Bień, finalistka 5. edycji You can Dance - mówi Karol Dębski z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Turniejowe pokazy zespołowe podzielono na 4 kategorie: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders. Każda z nich jest dodatkowo rozłożona ze względu na wiek uczestników - do 10 lat, między 11 a 15 lat oraz powyżej 15. roku życia. Organizatorzy przewidzieli też podział na dwa poziomy zaawansowania tańczących.

  - Wszystkie kategorie taneczne są bardzo ciekawe i żywiołowe, ale ostatnio coraz większą popularnością cieszą się tańce mieszane, czyli show dance. Mamy tu układy z musicali, często z udziałem rekwizytów - wyjaśnia Agnieszka Robak, pomysłodawczyni ursynowskiego turnieju.

  Start UCSiR Dance 2019 już 8 marca, w niedzielę o godz. 10:00 w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Na to profesjonalne widowisko, pełne pasji i entuzjazmu - wstęp jest bezpłatny. Patronem medialnym wydarzenia jest Haloursynow.pl.

  VIDEO: Tak było na poprzedniej edycji UCSiR Dance!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2126 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020