REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-02----20-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  W poniedziałek silny wiatr może dać się we znaki. Ostrzeżenie 2. stopnia wydał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, a warszawski ratusz prosi mieszkańców o zachowanie ostrożności.

  Cyklon Ciara, który uderzył w Europę Zachodnią przemieszcza się na wschód, a to oznacza, że co najmniej do wtorku silnie powieje także w Polsce.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje na terenie Mazowsza dzisiaj, 10 lutego, wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/godz. do 45 km/godz., w porywach do 95 km/godz. z południa i południowego zachodu. Najsilniejsze porywy przewidywane są do godz. 12:00.

  Przed wiatrem ostrzega również warszawski ratusz. 

  - Prosimy mieszkańców Warszawy o zachowanie szczególnej ostrożności, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nieparkowanie samochodów pod drzewami - informuje stołeczny urząd.

  Jeśli w naszej okolicy wiatr połamał drzewa lub wyrządził inne szkody można się kontaktować z Miejskim Centrum Kontaktu Warszawa 19115, które przekaże wiadomość do odpowiednich służb.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3134 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020