REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2021, 17:26 komentarzy 2
  Policjant z zatrzymaną 40-latką

  Policjant z zatrzymaną 40-latką (policja)

  Wykorzystywała swój urok, a następnie okradała zakochanych w niej mężczyzn. Wilanowscy policjanci zatrzymali 40-latkę, która oprócz przywłaszczania sobie nie swoich kosztowności, podawała swojemu niepełnoletniemu synowi narkotyki.

  Pani Magda zastawiała sidła na niczego niepodejrzewających mężczyzn w internecie, na portalach randkowych. Wybierała głównie żonatych. Tacy niechętnie powiadamiają policję, że zostali okradzeni przez kochankę.

  - 40-latka potrafiła wykorzystać swoje kobiece atuty oraz umiejętność flirtowania na tyle, że mężczyźni nie tylko jej ulegali, ale chętnie obdarowywali ją prezentami – mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Kobiecie nie wystarczały jednak tylko podarunki. 40-latka zapraszała ofiary do swojego mieszkania. Do ich napojów dosypywała środki odurzające. Gdy mężczyźni szli grzecznie spać, podejrzana pozbawiała ich kart płatniczych, zegarków i innych wartościowych przedmiotów.

  Wilanowska femme fatale

  Wszystko działo się na Wilanowie. Kobieta powtarzała swój proceder wielokrotnie. Nic nie wskazywało, że któryś z mężczyzn będzie chciał oddać swoją ukochaną w ręce policji. Jedna z ofiar postawiła się jednak 40-latce i powiadomiła mundurowych. Ci natomiast zaczęli zbierać informacje w tej sprawie.

  - Funkcjonariusze obserwowali aktywność kobiety na portalach randkowych, ale także zbierali informacje na temat jej relacji z pokrzywdzonymi – dodaje podkom. Koniuszy.

  W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że swojemu 15-letniemu synowi wilanowska femme fatale podawała narkotyki w postaci marihuany i grzybków halucynogennych. Dzięki temu mogła „pracować”, nie przejmując się opieką nad dzieckiem.

  "Nie przyznawała się do przestępstw"

  Gdy zebrano wystarczającą ilość dowodów, mundurowi odwiedzili kobietę w jej mieszkaniu. Policjanci zatrzymali 40-latkę, a 15-latka oddano pod opiekę jego ojca.

  Na ten moment na policję nie zgłosił się żaden z mieszkańców Ursynowa. Jednak sprawa jest rozwojowa i niewykluczone, że wśród oszukanych i okradzionych są także mieszkańcy naszej dzielnicy.

  Sąd orzekł wobec podejrzanej trzymiesięczny areszt. Za kradzież, przywłaszczenie mienia i podawanie środków odurzających grozi jej do 8 lat więzienia. Na razie kobiecie udowodniono 9 przestępstw. Poszkodowani mogą się zgłaszać na policję pod całodobowym numerem 47 72 325 03.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 41

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mały 2 miesiąc temu

   Chciało się bzykac na lewo to teraz maja trzeba było zjechać na recznm

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 1 2 miesiące temuocena: 0% 

   Biżuteria? Zegarki? Drobne z kart? To raczej mały pikuś. Ale pewnie się za jakiś czas okaże, że napale... ee... to znaczy poszkodowani wzięli po kilka kredytów u rozmaitych lichwiarzy. Albo w bankach, co w sumie na jedno wychodzi. Babce raczej nic nie udowodnią, ale panowie będą mieli problemy.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3512 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021