REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 sierpnia 2020, 17:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Pandemia koronawirusa wpłynęła na każdy sektor gospodarczy – w tym na rynek samochodów używanych. W obawie przed wirusem Sars-CoV-2 konsumenci zmniejszyli częstotliwość zakupu samochodów, a także ograniczyli wizyty w salonach sprzedaży. Szukasz używanego auta w czasie pandemii? Postaw na mądry i bezpieczny zakup – wybierz sprawdzony używany samochód marki premium.

  Rynek samochodów w dobie pandemii

  Według rynkowych analiz sprzedaż na rynku aut używanych od marca bieżącego roku zmalała o 5 proc. Co istotne, sprzedaż nowych samochodów w czasie pandemii zmalała aż o 80 proc.

  Przewidywania analityków wskazują, że w najbliższym czasie rynek samochodów używanych może znacząco odbić i zyskać o wiele większe tempo wzrostu względem rynku nowych samochodów. Powodem tego stanu rzeczy może być brak skłonności konsumentów do wydawania pieniędzy na nowe, drogie samochody i jednocześnie brak zaufania do transportu miejskiego.

  Obecny sprzedażowy „dołek” może być doskonałą okazją do zakupu używanego samochodu w sprawdzonym i certyfikowanym salonie sprzedaży samochodów używanych. Decydując się na taki zakup, zyskasz nie tylko gwarancję kupna dokładnie sprawdzonego i zweryfikowanego samochodu z pierwszej ręki, ale także możliwość uzyskania certyfikatu poświadczającego doskonały stan techniczny i wizualny pojazdu.

  Szukasz sprawdzonego używanego auta klasy premium?

  Kupno kilkuletniego używanego samochodu marki Mercedes-Benz to wyjątkowo rozsądny zakup – zwłaszcza w dobie pandemii i oczekiwanej recesji gospodarczej.

  Za taką decyzją przemawia mnóstwo zalet oraz znaczne oszczędności. Największa oszczędność determinowana jest przez spadek wartości rezydualnej pojazdu. Po ok. 3 latach użytkowania samochody procentowo tracą najwięcej ze swojej pierwotnej wartości. Dzięki temu kupujący decydujący się na nabycie kilkuletniego Mercedesa-Benza może zainwestować w sprawdzony pojazd wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz utrzymany w doskonałym stanie technicznym, nabywając go za znacznie mniejszą kwotę.

  Poza tym znaczną zaletą, która przemawia za zakupem używanego samochodu klasy premium, jest to, że taki pojazd będzie tracił na wartości o wiele, wiele wolniej od samochodów popularnych marek. Dodatkowo nowoczesne wyposażenie samochodu sprawi, że zachowa on swoją rynkową konkurencyjność oraz komfort użytkowania przez wiele lat po zakupie.

  Co więcej, kupując samochód w autoryzowanym salonie samochodów używanych, zapewnisz sobie maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas zakupu – pracownicy salonu zdezynfekują samochód i zapewnią odpowiednie środki bezpieczeństwa, które całkowicie ograniczą ryzyko rozprzestrzeniania infekcji.

  Wybierz samochód w salonie Mercedes-Benz Warszawa

  Chcesz bezpiecznie kupić używanego Mercedesa-Benza? Wybierz certyfikowany i sprawdzony salon samochodów używanych Mercedes.

  Samochody dostępne w salonie używanych pojazdów Mercedes-Benz Warszawa to najczęściej krajowe samochody pokontraktowe, od początku do końca serwisowane w ASO, z pełną historią serwisową oraz opatrzone kompleksowym systemem gwarancyjnym i certyfikacyjnym.

  Artykuł załadowany: 0.226 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020