REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Pływalnia przy Hirszfelda znów zatrzęsła się w posadach. Ponad 190 zawodników - od 5 latków po 90 latków, oraz głośno dopingująca publiczność. Emocji podczas kolejnego mityngu Grand Prix Ursynowa nie brakowało!

  XXII edycja tej najpopularniejszej imprezy sportowej Ursynowa zgromadziła rzesze miłośników pływania. Najpierw wystartowali namłodsi adepci tej dyscypiny.

  - Lubię pływanie i basen! - przekonuje kilkuletni Mateusz, który chwilę później startuje w stylu dowolnym na 25 metrów.

  Najbardziej podekscytowani występami swoich pociech są rodzice i dziadkowie. - Przyszliśmy dopingować wnuczkę, która startuje w zawodach, bardzo podoba nam się atmosfera tej imprezy. Jest super! - mówią starsi państwo obserwujący pływaków z balkonu dla publiczności.

  Choć zdecydowana większość zawodników to amatorzy, dla których pływanie to rekreacja i dbałość o kondycję, to w kategorii zawodniczej, utworzonej w tym roku, występuje coraz więcej osób.

  - Tu już widać sportowy sznyt i ostrą rywalizację. Chłopcy i dziewczęta w wieku 11-12 lat to materiał na przyszłych medalistów - komentuje Adrian, który obserwuje ursynowskie zawody nie pierwszy raz i hobbystycznie trenuje swoją córkę. Kto wie, może dziś na basenie przy Hirszfelda byliśmy świadkami początku kariery przyszłych olimpijczyków?

  Kolejny mityng UCSiR Grand Prix Ursynowa w Pływaniu już 19 maja, a 9 czerwca wielki finał. Udział w zawodach można rozpocząć w dowolnej chwili, trzeba się tylko zarejestrować do czwartku poprzedzającego imprezę. Więcej o zapisach na stronach UCSiR.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z GRAND PRIX URSYNOWA W PŁYWANIU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2725 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019