REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 kwietnia 2021, 18:49 komentarzy 6

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (KPRM)

  W majowy weekend m.in. w Warszawie stanie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson będą mogły roczniki, które mają już wystawione e-skierowanie.

  Rząd ogłosił, że od 1 do 3 maja w 16 miastach w Polsce będzie trwała akcja „Zaszczep się w majówkę” w mobilnych punktach do szczepień powszechnych. Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem mogą zaszczepić się w bez wcześniejszego umawiania się. Majówkowe punkty szczepień będą szczepić jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

  W Warszawie kontener stanie. na placu Bankowym, przy siedzibie wojewody mazowieckiego. Będzie czynny od godz. 10 do 18. 1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, a 3 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 34 lat i starsze.

  W majówkę zaszczepić się będą mogły również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie.

  Na szczepienie można przyjść z marszu. Wystarczy zgłosić się w mobilnym punkcie i poczekać na swoją kolej. Przed szczepieniem pacjent przejdzie kwalifikację.

  A co po majówce?

  Wszyscy powyżej 30. roku życia, którzy wypełnili formularz w pierwszym kwartale roku, mają aktywne e-skierowanie i mogą się zapisywać na szczepienie przeciw COVID-19. Dodatkowo będzie kontynuowana rejestracja dla kolejnych roczników zgodnie z harmonogramem:

  • 4 maja – roczniki 1988-1989,

  • 5 maja – roczniki 1990-1991,

  • 6 maja – roczniki 1992-1993,

  • 7 maja – roczniki 1994-1996,

  • 8 maja – roczniki 1997-1999,

  • 9 maja – roczniki 2000-2003.

  Od 4 maja zarejestrować się mogą także osoby w wieku 18-29 lat, które już między styczniem a marcem zadeklarowały chęć przyjęcia szczepionki.

  Do 9 maja wszystkie osoby powyżej 18. roku życia będą miały wystawione e-skierowanie. Oznacza to, że po tym terminie każda pełnoletnia osoba będzie mogła już zarejestrować się na szczepienie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  6Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~doktorek 6 miesiąc temu

   @Boom: Dokładnie. Chciałem się zapisać, ale w Warszawie tylko astra, w dodatku termin za niecały miesiąc (w Białymstoku - moderna choćby za godzinę). Sprawdziłem jednak z ciekawości niektóre inne miasta (np. w woj. śląskim) - to samo co u nas. W efekcie odpuściłem sobie szczepienie. Pójdę, gdy zaczną szczepić w warunkach przystających do naszej szerokości geograficznej. Na razie czuje się jak w republice bananowej. A żeby było śmieszniej, Radziwiłł zachęca do szczepienia się w majówkę, choć wiadomo, że skoro dla większości tych, którzy ustawili się w kolejkach, nie starczy szczepionek, to dla nowych osób tym bardziej. Rządzą nami nieudacznicy!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Hmmm 5 miesiąc temuocena: 44% 

   A w jakich godzinach będzie czynny ten punkt, bo jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji? Całodobowo? Panie Premierze, może mniej lansu, a więcej konkretów?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~good 4 miesiąc temuocena: 100% 

   przeciez jest napisane .... 10-18

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 3 miesiąc temuocena: 27% 

   Brawo Rząd! Żeby tylko totalni nie dostali apopleksji, że nie mogą ogłosić swojego sprzeciwu!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 2 miesiąc temuocena: 100% 

   Totalni to totalni, ale żebyś ty biedaku nie dostał apopleksji, ze swojego obrzydliwego wazeliniarstwa. Niech zgadnę, jesteś nowym, pełnym entuzjazmu płatnym trollem? A wiesz, ze pomyliłeś portale? Durne laurki wypisujemy na tvpinfo. Tam cię za to pogłaszczą. Tutaj większość ludzi myśli.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 1 miesiąc temuocena: 100% 

   Tak, brawo rząd. Pierwsi ludzie stoją w środku nocy w kolejce, a w innych miastach mają tyle szczepionek, że szczepią prawie na bieżąco i dowolną szczepionką. A w Warszawie długie terminy i dostępna tylko AstraZeneca. To znowu "kara" za wybory mieszkańców?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3536 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021