REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (UD)

  REKLAMA

  Lubisz pojeździć na łyżwach? W niedzielę będzie okazja, by zaszaleć na Figlowisku. Z okazji zbliżających się Mikołajek dzielnica funduje wszystkim chętnym przejażdżkę na lodowisku.

  Ta impreza na Ursynowie to już tradycja. Co roku w okolicach Mikołajek, na zlecenie dzielnicy, lodowisko "Figlowisko" otwiera swe podwoje dla wszystkich chętnych za darmo. Tak będzie również w tym roku. 

  W niedzielę 3 grudnia, od godziny 8:00 do 18:00 odbędzie się impreza „Ursynowskie Mikołajki na lodzie”. Wszyscy chętni będą mogli przyjść i pojeździć na łyżwach – wstęp jest wolny, a wypożyczenie łyżew gratisowe dla dzieci i młodzieży (pierwsze 500 par).

  W samo południe rozpoczną się gry i zabawy dla łyżwiarzy w każdym wieku i dla całych rodzin. Na lodzie pojawi się także Święty Mikołaj wraz z pomocnikami oraz misiem „Ursynkiem”.

  O godz. 13:00 oraz 16:00 odbędzie się pokaz łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu młodych zawodników i zawodniczek trenujący w klubie Figure Skating Academy Warsaw.

  W trakcie całego dnia zostanie rozdanych 50 kilogramów krówek wykonanych zgodnie z tradycyjną recepturą. Ursynowskie „Mikołajki na lodzie” to dobra okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie, lub podszlifowania swoich umiejętności.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Agnieszka 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Szkoda, że kolejny sezon z rzędu dzielnica nie jest w stanie zorganizować bezpłatnej ślizgawki dla ursynowskich dzieci. Bilety na Figlowisku bardzo podrożały . Wejście rodzica z dwójką dzieci to koszt minimum 45 zł. Porażka.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 1 2 miesiące temuocena: 50% 

   Komuna się skończyła że wszystko jest "bezpłatne", bez przesady, lodowisko to nie jest obiekt pierwszej potrzeby i nie rozumiem czemu miałby być pokrywany z podatków

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1121 sekundy
  REKLAMA