REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 października 2020, 11:05 komentarzy 2

  (AŁ)

  W niedzielę przy ursynowskim ratuszu odbędzie się czwarta i ostatnia garażówka. Możliwe, że ostatnia w naszej dzielnicy, bo projekt zakładający ich organizację z Budżetu Obywatelskiego w przyszłym roku przepadł w głosowaniu.

  Ostatni raz ursynowianie mieli okazję wziąć udział w sąsiedzkiej wyprzedaży 30 sierpnia. Pomimo pandemii na ratuszowym parkingu pojawiło się wielu sprzedających, a jeszcze więcej łowców okazji.

  Zapewne tak samo będzie podczas imprezy organizowanej w ramach ogólnomiejskich wyprzedaży z Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok, tym bardziej, że zapowiadana jest ładna pogoda. Po Bemowie, Ochocie, Targówku i Pradze-Południe przyszła pora na Ursynów i to wcześniej niż pierwotnie planowano, bo już 4 października.

  W sobotę, tak jak na poprzednich garażówkach, do wyboru będą: ubrania zabawki, książki, bibeloty i tysiące innych drobiazgów. Dla jednych to szansa sprzedania ich choćby za niewielkie pieniądze, dla innych możliwość upolowania czegoś ciekawego. Zawsze można kupić też coś dobrego i zdrowego do jedzenia oraz wyroby rękodzieła niedostępne w sklepach.

  Z pomocą dla niepełnosprawnych

  To, co odróżnia zbliżającą się garażowkę od wcześniejszych na Ursynowie to jej dostępność dla osób z niepełnosprawnościami. Przez cały czas trwania wyprzedaży w wyznaczonym i oznakowanym miejscu, pomocy udzieli tłumacz języka migowego oraz asystent osoby niepełnosprawnej.

  Jeśli dzielnica nie znajdzie w budżecie dodatkowych pieniędzy, sobotnia garażówka będzie ostatnią w naszej dzielnicy nie tylko w tym roku. Projekt organizacji 12 Ursynowskich Ratuszowych Wyprzedaży Garażowowych w 2021 r. autorstwa radnego Krystiana Malesy nie zdobył wystarczającej liczby głosów. Choć poparło go 1221 osób, decyzją mieszkańców nie zostanie zrealizowany.

  Wielka Garażówka Warszawska odbędzie się w niedzielę, 4 października w godz. 12:00-16:00 na parkingu ursynowskiego urzędu dzielnicy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 59

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 12
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Egon 2 22 dni temuocena: 80% 

   Albo bazar albo garażówka. Tu handel kiełbasą i warzywami, tu starymi ciuchami... i zapewne też kiełbasą. Obie formy raczej pierwotne i niebezpieczne, w czasach pandemii. Nie ma innych tematów?

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Chochoł 1 22 dni temuocena: 86% 

   Widocznie tym się interesuje społeczeństwo i ich przedstawiciele czyli radni. A zakażeń rejestrowanych mamy ponad 2000 dziennie. Jak było 200 - 300 to była panika. Teraz temat jakby przestaje istnieć.

   Edytowany: 22 dni temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2184 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020