REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Anna Klepaczko/LUMIKA/KS METRO Warszawa)

  REKLAMA

  W niedzielę ursynowski Klub Sportowy Metro Warszawa obchodzić będzie 23-lecie swojej działalności. 20 grudnia 1994 roku podpisany został statut klubu i tak po dziś dzień kształci on młode pokolenia siatkarzy i siatkarek, wśród nich byli m.in. Andrzej Wrona, Karol Kłos, Piotr Nowakowski czy Zbigniew Bartman.

  Seniorzy KS Metro podejmą w niedzielę drużynę Lesanu Halinów. Będzie to niezwykle ważne spotkanie dla podopiecznych Wojciecha Szczuckiego i Jacka Jankowskiego, po ostatnim nieudanym występnie w Międzyrzecu Podlaskim, skąd siatkarze wrócili bez zdobyczy punktowych.

  - Tak złego spotkania nie zagraliśmy jeszcze nigdy i mam nadzieję, że już nie zagramy! Zagraliśmy fatalnie, kibice są zdenerwowani, my jesteśmy zdenerwowani, trener także. Myślę, że powinniśmy się zastanowić nad własną grą i wyjść na niedzielny mecz z Halinowem z zupełnie innym nastawieniem. Nie zamierzamy usprawiedliwiać swojej kiepskiej gry tym, że byliśmy po długiej przerwie. Myślę że zawiodła nas motywacja, poza tym to chyba nie był nasz dzień. Ciężko się gra, gdy nic nikomu nie idzie, a właśnie tak było w sobotę – mówił po meczu Mateusz Janikowski, przyjmujący KS Metro Warszawa.

  Zawodnicy od samego początku nie weszli dobrze w mecz, a walkę udało im się nawiązać właściwie tylko w trzecim secie spotkania, lecz to nie wystarczyło, by zwyciężyć.

  - Nie mogę się już doczekać, żeby wyjść na halę i zarówno na najbliższych treningach, jak i w niedzielnym meczu z Halinowem, pokazać wolę walki, chęć zwycięstwa, radość z gry i siatkarska jakość, która po prostu posiadamy; zarówno jako zespół jak i każdy z nas indywidualnie – mówi Maciek Juszt.

  Spotkanie Metro Warszawa – Lesan Halinów oraz 23. urodziny Klubu, zaplanowane sa na niedzielę – 17 grudnia, na godzine 17:30. Po meczu odbędzie się świętowanie urodzin oraz tradycyjny konkurs celności rzutów. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1335 sekundy
  REKLAMA