REKLAMAA1-SŁUCHMED--20-01----19-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Od samego początku cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyciąga tłumy kupujących, a sprzedawcy co miesiąc polują na miejsca. Już w niedzielę kolejna Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa.

  Handel po chmurką w niedzielne popołudnia to jedna ze stałych rozrywek mieszkańców Ursynowa. Jedni cenią sobie możliwość sprzedaży zbędnych przedmiotów lub rękodzieła, inni możliwość kupna prawdziwych perełek po okazyjnych cenach.

  Sprzedają się tu świetnie zarówno ubrania, jak i książki czy zabawki. Ostatnio pojawiło się kilka stoisk z zastawą i dekoracjami z epoki PRL. Nie brakuje też zupełnie współczesnych rękodzielników, którzy oferują zarówno produkty do jedzenia, jak i biżuterię i obrazy.

  Zainteresowanie garażówką jest tak duże, że niektórzy sprzedawcy zaczęli dołączać do wyprzedaży na własną rękę, zapominając, bądź nie mając świadomości, że wymagany jest wcześniejszy zapis na wydarzenie w wyznaczonym terminie.

  Aby uniknąć sytuacji, w której zapisani sprzedawcy nie mają gdzie się rozstawić, osoby z obsługi będą w niedzielę kierowały sprzedających na poszczególne stanowiska przypisane do ich zgłoszeń. Mają pojawić się też „połówki” miejsc, aby więcej osób mogło wziąć udział w wyprzedaży.

  - Garażówki realizowane są w ramach projektu z budżetu obywatelskiego, wszystkich, którym zależy na tym, aby także w przyszłym roku brać udział w tym wydarzeniu, zapraszam do głosowania, które trwa od 6 września – mówi radny Krystian Malesa, pomysłodawca ursynowskich wyprzedaży.

  Garażówka odbędzie się w niedzielę, 8 września w godz. 12:00-16:00 na parkingu przed ursynowskim urzędem dzielnicy. A kolejne: 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 17
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3137 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020