REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lipca 2019, 12:38 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Pomysłodawca garażówek - radny Krystian Malesa

  Pomysłodawca garażówek - radny Krystian Malesa (MSO)

  Dla wielu z nas wakacje to czas porządków, dlatego letnie wyprzedaże pod ratuszem są wyjątkowo oblegane, a towaru jest jeszcze więcej niż zazwyczaj. Najbliższa okazja do zakupów pod chmurką już w najbliższą niedzielę.

  Przed nami kolejna Ursynowska Garażówka, która - nietypowo jak na tę porę roku - odbędzie się zarówno na parkingu naziemnym, jak i w podziemnym. Spowodowane jest to wieczornym koncertem za ratuszem i koniecznością zamknięcia części terenu.

  Podczas wyprzedaży, w godz. 12:00-16:00, będzie można jak zawsze nabyć dosłownie wszystko. Od zabawek i dziecięcych ubranek, przez książki, bibeloty, po rękodzieło i wyszukane przedmioty kolekcjonerskie. Z założenia towar powinien być wystawiony w przystępnych cenach.

  Podczas trwania garażówek często przeprowadzane są akcje charytatywne. Tym razem będzie można wspomóc porzucone zwierzęta. Fundacja Ostatnia Szansa - Boguszyce przeprowadzi kwestę „Kwiatek za datek” na rzecz schroniska dla niechcianych i porzuconych zwierząt.

  - Jeśli macie koce, stare ręczniki, jedzenie dla zwierząt i inne dary, które przydadzą się schronisku, koniecznie je przynieście – apeluje pomysłodawca garażówek, radny Krystian Malesa.

  Na najbliższej wyprzedaży pod ursynowskim ratuszem spotkamy się w niedzielę, 7 lipca w godz. 12:00-16:00. Kolejne zaplanowano na: 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 21

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~On 1 3 miesiące temu

   A sąsiedzi z patio na Wańkowicza 6 organizują imprezę - parter - biało zielone pasy.Nie wiem czy zapewniają catering ale jest grubo.

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2846 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019