REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Yasumi Ursynów)

  REKLAMA

  Wyrozumiałe, opiekuńcze, kochają bezwarunkowo. Takie są matki na całym świecie! W piątek ich święto - z tej okazji ogłaszamy konkurs. Do wygrania vouchery na zabiegi kosmetyczne w salonie Yasumi epil Natolin.

  Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki? Weź udział w naszym konkursie na Facebooku. Na profilu Haloursynow.pl pytamy o to za co chcecie podziękować Waszym mamom w dniu ich święta?

  Najlepsze, najciekawsze, najbardziej szczere odpowiedzi wyłonione przez komisję konkursową zostaną nagrodzone voucherami na dowolny zabieg kosmetyczny w profesjonalnym studio kosmetycznym Yasumi epil Warszawa Natolin przy al. KEN 50 (lokal U-6, stacja metra Natolin). Można wybrać dowolny zabieg z oferty salonu. Zobacz co oferuje Yasumi epil Ursynów.

  Aby wziąć udział w naszej zabawie trzeba się przenieść na nasz profil na Facebooku - kliknij tutaj.

  Pod postem konkursowym należy odpowiedzieć na pytanie i podać imię swojej mamy. Swoje odpowiedzi możecie zgłaszać od dziś do czwartku 25 maja 2017 r. do godz. 15:00. 

  Wyniki konkursu ogłosimy tego samego dnia - o godz. 19:00. Komisja konkursowa wybierze dwa najlepsze komentarze, których autorzy zostaną nagrodzeni voucherem na relaks dla mamy.

  Przeczytaj regulamin konkursu

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1208 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018