REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 lutego 2021, 11:12 komentarzy 1

  (KS Metro Warszawa)

  W piątek na Ursynowie rozpocznie się siatkarski finał Mistrzostw Mazowsza Juniorów. Turniej potrwa do niedzieli. Wezmą w nim udział cztery drużyny, w tym aż dwie z Ursynowa – KS Metro Warszawa I i KS Metro Warszawa II.

  Gospodarzem tegorocznego Finału Mistrzostw Mazowsza Juniorów jest ursynowski klub KS Metro Warszawa, które w zeszłym roku podczas tego turnieju zdobyło 2. miejsce. Ma to być pewnego rodzaju nagroda dla naszych młodych siatkarzy.

  - Wygraliśmy rundę zasadniczą, dlatego zgłosiliśmy się do organizacji turnieju. Chłopaki na to zasłużyli – mówi pierwszy trener drugiej drużyny Metra Wojciech Szczucki.

  Turniej potrwa trzy dni, podczas których zmierzą się ze sobą cztery drużyny: KS Metro Warszawa I, KS Metro Warszawa II, UMKS MOS Wola Warszawa oraz RCS Czarni Radom. Turniej jest jednocześnie walką o rozstawienie w ćwierćfinale mistrzostw Polski.

  Rywale są już dobrze znani naszym ursynowskim siatkarzom. W tym sezonie spotykali się już z MOS Wolą i Czarnymi Radom po dwa razy. Nie oznacza to jednak, że postawione przed KS Metro zadanie będzie prostsze.

  - Podejrzewam, że będziemy się bili o pierwsze miejsce z MOS Wola – zauważa trener Szczucki.

  Nie jeden, a dwa zespoły z Ursynowa

  Niespodzianką jest występ drugiego zespołu ursynowskiego klubu. Jak zauważa Wojciech Szczucki, jest to weryfikacja lat ciężkiej pracy.

  - Zagrali bardzo dobry sezon. Określenie tego słowem „fart” byłoby na pewno dla chłopaków niesprawiedliwe – podkreśla trener drugiej drużyny KS Metro Warszawa.

  Regulamin Mistrzostw Polski nie pozwala jednak na występ dwóch drużyn jednego klubu na dalszym etapie rozgrywek. Dlatego drużyny zostaną połączone. Będzie to na pewno dodatkowe wzmocnienie pierwszej drużyny. A ta celuje w tym roku wysoko.

  - Mamy nadzieję powalczyć o medale mistrzostw Polski – zapowiada trener drugiego zespołu.

  Na razie drużyna skupia się na wygraniu Mistrzostw Mazowsza. Pandemia, jak twierdzi Szczucki, nie przeszkodziła zawodnikom w osiągnięciu wyśmienitej formy. Zawodnicy trenują na pełnych obrotach od 4 stycznia. Teraz, przed samym turniejem, mają odrobinę wytchnienia. Jednak to, co najważniejsze, to fakt, że drużyna ta nie ma słabych stron.

  - Siłą tej drużyny jest wszechstronność. Wszyscy zawodnicy grają na równym, wysokim poziomie – zauważa Wojciech Szczucki.

  Mecz otwarcia finałów Mistrzostw Mazowsza Juniorów rozpocznie się w piątek o godzinie 17:00. Mecz ten, tak jak i reszta spotkań, odbędzie się bez udziału publiczności. Na parkiecie w Szkole Podstawowej nr 323 przy ul. Hirszfelda 11 zmierzą się KS Metro Warszawa I i KS Metro Warszawa II. Będzie to sprawdzian dla naszych obydwu drużyn. Szanse są wyrównane, więc na pewno nie zabraknie sportowych emocji.

  Transmisje online na Facebooku

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ pedalarz 1 miesiąc temu

   A kiedy kolejna edycja....Wielkiego Turnieju Siatkówki LGBT?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.35 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021