REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2022, 10:33 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay)

  O zdrowie trzeba dbać w każdym wieku, a w wieku senioralnym szczególnie! W piątek ursynowski Dzień Zdrowia Seniora.

  W budynku urzędu oraz w mobilnych gabinetach ustawionych na parkingu w piątek będzie można wykonać wiele bezpłatnych badań czy zaszczepić się przeciwko grypie i COVID-19. Akcja będzie trwała od godz. 10 do 15.

  Ursynowscy seniorzy będą mogli skorzystać z darmowych badań serca i układu krążenia, sprawdzić gęstość kości czy pojemność płuc, a także zbadać słuch. Te badania będą wykonywane w mobilnych gabinetach ustawionych na parkingu urzędu dzielnicy.

  Natomiast w samym ratuszu, w sali 136 na I piętrze będzie można wykonać inne badania: poziomu ciśnienia, cukru, kwasu moczowego, zrobić pomiar wzrostu i wagi oraz zaszczepić się przeciwko grypie i COVID-19.

  Obecni na miejscu pracownicy ZOZ Ursynów będą udzielać informacji o możliwości skorzystania z programów prozdrowotnych, o zapisach do lekarzy czy na temat zdrowego stylu życia.

  Dzień Zdrowia Seniora organizowany jest w ramach trwającego na Ursynowie Tygodnia Seniora. Program imprez znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~To jest jeden z wielu HITÓW 2 4 dni temuocena: 60% 

   Czyste szaleństwo ! 25 LISTOPADA 2022 r, przy temperaturze minus 2 stopnie C i śnieżnej mżawce, Nie „W RATUSZU" , tylko "PRZY RATUSZU” - NA RATUSZOWYM PARKINGU , seniorzy otrzymali w podarunku od Urzędu Ursynów możliwość szczepienia się na grypę i covid , darmowego zbadania serca i układu krążenia, sprawdzenia gęstości kości, czy pojemność płuc, a także zbadania słuchu. Te badania będą wykonywane w mobilnych gabinetach ustawionych na parkingu urzędu dzielnicy 25 LISTOPADA 2022r !!! To jest wojna hybrydowa PO ze społeczeństwem Polskim.

   Edytowany: 3 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Co za rozrzutność 1 5 dni temuocena: 0% 

   Człowiek z dzieckiem nie może się dostać do lekarza. Z Kajakowej na szczepienia odsyłają ja dzieci na Romera. A dla seniorów to zwożą lekarzy do urzędu. Co za fanaberie.

   Edytowany: 5 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4491 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023