REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 maja 2018, 13:33 komentarzy 4

  (SK)

  REKLAMA

  W poniedziałek ruszają zapisy do 12. Biegu Ursynowa, który w tym roku odbędzie się 16 czerwca. Impreza będzie miała status oficjalnych Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w biegu ulicznym na 5 kilometrów.

  Na ten dzień czekają miłośnicy biegania rekreacyjnego i wyczynowego. Bieg Ursynowa co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem - startuje w nim kilka tysięcy osób. W tym roku organizatorzy przygotowali 3 tysiące pakietów startowych.

  Trasa, biegnąca al. KEN - główną arterią Ursynowa, z małą ilością zakrętów, daje zawodnikom możliwość poprawienia rekordów życiowych, a osobom pragnącym rozpocząć przygodę z bieganiem świetną okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

  - W osiągnieciu wymarzonego celu pomogą pacemakerzy, którzy będą prowadzić uczestników na czasy od 18 do 30 minut (co minutę). Limit czasu na pokonanie trasy to aż 45 minut, więc każdy uczestnik powinien dać radę w myśl hasła biegu: „Yes I KEN” - mówi wiceburmistrz Antoni Pomianowski.

  Bieg Ursynowa to tradycyjnie już ofiacjalne Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w biegu ulicznym na 5 km oraz Mistrzostwa Polski Masters na tym dystansie. Ale pobiegną nie tylko dorośli - imprezie będzie towarzyszył również wielobój sprawnościowy dla dzieci, który rozegrany zostanie obok ratusza.

  Zapisy do głównego biegu ruszają już w poniedziałek, 7 maja na stronie www.biegursynowa.com. Koszt pakietu startowego (w skład którego wchodzi również koszulka techniczna) to 40 złotych, osoby w wieku 65+ (urodzone w roku 1953 lub wcześniej) oraz z orzeczeniem o niepełnosprawności są zwolnione z opłaty startowej. Wbiegu mogą brać udział osoby od 12 roku życia.

  ZOBACZ JAK BYŁO W UBIEGŁYM ROKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kaz marcjanczyk 4 8 miesięcy temuocena: 33% 

   Dlaczego taki antytalent sportowy, gość który nie potrafi nawet przebiec 10 metrów zachęca do biegu? I dlaczego w ogóle taki koleś odpowiada za sport na ursynowie? To już chyba lepiej, żeby ten wiceburmistrz co ma tylko maturę za to odpowiadał.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Pomianowski 3 8 miesięcy temuocena: 50% 

   Muszę przyznać, że ten trolling staje się coraz bardziej surrealistyczny. Zapraszam trolli na bieg - może się zmierzymy? ;)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GargameL 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Ten od tylko matury? Żartujesz? Przecież on nie przejdzie tych 5 km bez zadyszki, przy takim otłuszczeniu. Chcesz mieć to na sumieniu?!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kaz marcjanczyk 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

   @Gargamel ten pyzaty bez szkoły wydaje się bardziej żywy i zdrowy, więc jakby przyszło panom konkurować w biegu o stołek to stawiałbym na tego z Białegostoku.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2166 sekundy
  REKLAMAA2-WSMAQ---16-01----30-01-2019