REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Choć mieszkańcy ograniczyli już z wizyty w urzędach do minimum, urzędy dzielnic w całej Warszawie wprowadzają kolejne środki bezpieczeństwa. Od dziś w każdy poniedziałek urzędy nie będą już miały wydłużonych godzin pracy.

  Poniedziałki dla wszystkich, którzy chcieli załatwić sprawy w urzędzie dzielnicy były dniami wyjątkowymi. To właśnie na początku tygodnia każdy, kto późno wychodzi z pracy mógł liczyć m.in. na odebranie dowodu osobistego, złożenie wniosku o rejestrację pojazdu czy zameldowanie. Urzędy dzielnic były czynne nie do 16:00 jak zwykle, ale do 18:00.

  Od dziś ta sytuacja ulega zmianie. Z powodu epidemii koronawirusa ratusz wprowadza skrócone godziny urzędowania. Urząd będzie czynny do godz. 16:00, a nie do 18:00.

  Już od ubiegłego tygodnia obowiązują inne ograniczenia. W urzędzie dzielnicy możemy załatwić tylko sprawy, które wymagają osobistej oecności: akty urodzeń i zgonów, odbiór dowodów osobistych, rejestracja pojazdów fabrycznie nowych – wraz z dowodem opłaty, wydawanie praw jazdy – wraz z dowodem opłaty oraz śluby. Dodatkowo musimy się umówić - telefonicznie bądź internetowo (udursynow-rez.um.warszawa.pl)

  Czynne jest tylko wejście od alei KEN, to od strony parkingu zostało zamknięte. Z kolei wejście od strony ul. Gandhi służy wyłącznie jako biuro podawcze, gdzie można składać dokumenty.

  - Prosimy mieszkańców o odłożenie wizyt w urzędzie do sytuacji wyjątkowych i niecierpiących zwłoki - apeluje ursynowski urząd.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3338 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020