REKLAMAA1 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 kwietnia 2021, 12:37 komentarzy 5

  (SK)

  Kradzież elektroniki wartej 3 tys. złotych para przestępców tłumaczyła primaaprilisowym psikusem. Na wątpliwej jakości żart nie dał się nabrać ochroniarz sklepu. Teraz złodziejom grozi 5 lat więzienia.

  W okresie świątecznym wiele sklepów z elektroniką oferuje przeceny na swoje produkty. Do jednego z takich sklepów przy ul. Puławskiej 427 postanowił wybrać się 40-latek wraz ze swoją o 6 lat starszą partnerką, którzy z okazji 1 kwietnia chcieli sprawić sobie nowy sprzęt. Kobieta w szale zakupowym wkładała do swojego koszyka przeróżne, zazwyczaj kosztowne produkty. Gdy przyszło do płacenia, para postanowiła jeszcze bardziej obniżyć ceny wybranych towarów.

  - 46-latka podeszła do samoobsługowej kasy i, wiedząc, że nie ma środków na koncie, zaczęła skanować poszczególne rzeczy. Chcąc zmylić personel monitorujący kradzieże sklepowe, które znacznie nasilają się w okresie przedświątecznym, udawała, że płaci kartą za zeskanowany towar – mówi mł. asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej komendy policji.

  "To tylko taki żarcik..."

  Terminal oczywiście transakcję odrzucił. Nie przeszkodziło to 46-latce w zapakowaniu do plecaka skradzionych produktów. Następnie razem z partnerem udała się spokojnym krokiem w kierunku wyjścia ze sklepu. Na ich drodze stanął pracownik monitoringu, który już wcześniej bacznie obserwował poczynania pary. Na miejsce została wezwana policja. W plecaku kobiety znaleziono dwa smartfony, tablet, słuchawki douszne, dwa powerbanki oraz elektryczną maszynkę do golenia. Całość warta była ok. 3 tys. złotych.

  - Początkowo tłumaczyli, że miał to być głupi żart w dzień Prima Aprilis, ale w obliczu powagi sytuacji przyznali się do przestępstwa – dodaje mł. asp. Iwona Kijowska.

  Okazało się też, że 40-latek był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową Warszawa-Południe. Niezbyt udany żart skończył się w policyjnym areszcie, gdzie trafili oboje podejrzani. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~inga 5 miesiąc temu

   DOSTALI ODPOWIEDNIĄ ODPOWIEDŻ

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~japrank 4 miesiąc temuocena: 100% 

   No żarcik na najwyższym poziomie, a dla lepszego żartu powinni ich skopać na zapleczu krzycząc "just a prank bro".

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~007 3 miesiąc temuocena: 78% 

   To dla żartu uciąć dłonie za kradzież jak średniowieczu.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~o tempora 2 miesiąc temuocena: 57% 

   Cyt. "40-latek wraz ze swoją o 6 lat starszą partnerką", "Okazało się, że 40-latka była poszukiwała". Dobrze, że Prima Aprilis jest dopiero za rok i autor będzie miał dużo czasu, aby przygotować swój warsztat na kolejny primaaprilisowy news.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~o mores 1 miesiąc temuocena: 32% 

   Dowartościowales się już? Tak mało potrzeba prawda? :-) Ktoś kto pisał po prostu się pomylił albo w komunikacie był błąd. Ale okazja do próby wbicia szpilki jest i szybko wykorzystałeś prawda? :-)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.352 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021