REKLAMAA1 OXILIA 01.07.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Garażówki wracają pod ursynowski ratusz. Pierwsza odbędzie się w sierpniu. Oprócz tej władze dzielnicy planują dwie kolejne. Czy uda się je zorganizować? To zależeć będzie od rozwoju pandemii.

  Sąsiedzkie wyprzedaże garażowe cieszą się na Ursynowie ogromną popularnością. Ostatnio mieszkańcy dzielnicy mieli okazję przebierać w dziesiątkach stoisk z przeróżnymi przedmiotami pod Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury na Kajakowej. Teraz garażówki wracają pod ursynowski urząd dzielnicy.

  - Przychylając się do próśb bardzo wielu naszych mieszkańców, postanowiliśmy zorganizować w tym roku trzy garażówki - mówi burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

  Pierwsza z sąsiedzkich wyprzedaży odbędzie się 29 sierpnia w godzinach 12-16 na tyłach ursynowskiego ratusza. Na garażówkę na parkingu urzędu dzielnicy mieszkańcy czekają od października zeszłego roku.

  Czy będą kolejne?

  Kolejne sąsiedzkie wyprzedaże przy ursynowskim ratuszu planowane są na październik i grudzień. Jednakże ich organizacja cały czas stoi pod znakiem zapytania. Wszystko zależy od rozwoju pandemii koronawirusa. Podobnie sprawa wygląda z następną garażówką przy DOK na Kajakowej – ta odbyć się ma na przełomie września i października pod warunkiem, że pozwolą na to rozporządzenia rządowe.

  Nie wiadomo jeszcze, na jakich zasadach odbywać się będzie garażówka pod urzędem dzielnicy. Szczegółowy regulamin Ursynowskich Wyprzedaży Garażowych 2021 władze Ursynowa udostępnią dopiero w sierpniu. 

  Wiadomo natomiast, kiedy ruszają zapisy dla wystawców – karty zgłoszeniowe przyjmowane będą od 20 sierpnia. Wstępnie urząd planuje 100 stanowisk. Ich liczba może się jednak zmieniać i zależeć będzie od aktualnych wymogów sanitarnych. Zgłoszenia należy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres garazowka@ursynow.pl lub złożyć osobiście w urzędzie nie później niż w dniu garażówki. Karty złożone przed 20 sierpnia nie będą brane pod uwagę. 

  Oprócz zwykłego regulaminu uczestników obowiązywać będą covidowe obostrzenia. Już teraz organizatorzy zapowiadają kategoryczne egzekwowanie tych reguł.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Oburzony lewak 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   możę pod kosciołem te garażówki robić, będzie bardziej sielsko!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3948 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021