REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zwiedzanie schroniska, także miejsc na co dzień niedostępnych, konkursy, kiermasz charytatywny, warsztaty z opieki na psem, a przede wszystkim informacje o warunkach adopcji. W sobotę schronisko dla zwierząt Na Paluchu organizuje dzień otwarty.

  Najbardziej znane warszawskie schronisko otwiera się dla wszystkich chętnych. W sobotę od godz. 12 do 16 będzie można zobaczyć niedostępne na co dzień dla gości miejsca, a także uzyskać porady dotyczące adopcji psów i kotów.

  - Los bezdomnych zwierząt bardzo leży nam na sercu, cieszy nas każda przeprowadzona adopcja. Zapraszamy więc do skorzystania ze szczególnej możliwości: odwiedzenia schroniska i poznania jego działań „od kuchni”. Spotkajmy się Na Paluchu, będziecie mogli lepiej poznać schronisko i jego podopiecznych. Kto wie, może dzięki tej wizycie zapadnie decyzja, która odmieni los któregoś ze zwierząt? - zachęca Justyna Glusman, dyrektorka koordynatorka ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni.

  Pracownicy schroniska oprowadzą uczestników m.in. po wnętrzach pawilonów czy po szpitalu dla zwierząt. Zaplanowane są konkursy, kiermasz charytatywny oraz warsztaty z zakresu opieki nad psem w czasie upałów. Na miejscu będzie można zobaczyć także, jak wygląda praca EkoPatrolu Straży Miejskiej oraz obejrzeć wystawy „Schronisko Na Paluchu – 20 lat w służbie zwierzętom” oraz „Plany modernizacji schroniska”.

  W czasie wydarzenia obecni będą wolontariusze i pracownicy, którzy opowiedzą o schroniskowych zwierzętach i warunkach adopcji.

  - To świetna okazja, by poznać szczegóły procesu adopcyjnego oraz możliwość poznania przyszłego podopiecznego dla osób rozważających adopcję. W ciągu Dnia Otwartego można będzie także przeprowadzić proces adopcji - informuje schronisko. Obecnie na Paluchu przebywa blisko 400 psów i 120 kotów. 

  Sobotni odwiedzający na pamiątkę – w zamian za symboliczną darowiznę – otrzymaają kubek i torbę. O godzinie 12, 13:30 oraz 15:00 odbędą się wycieczki po schronisku. Warsztaty „Instrukcja obsługi psa latem” rozpoczną się o godz. 13. Na warsztaty obowiązują zapisy: promocja@napaluchu.waw.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 10
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~maika22 1 3 miesiące temuocena: 100% 

   Wspaniały pomysł. Może zwierzaki znajdą swoje domy?

   Edytowany: 3 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3794 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021