REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 września 2022, 12:52 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay)

  W sobotę przy ratuszu stanie "Miasteczko zdrowia". Będzie można zrobić sobie darmowe badania i poradzić się specjalistów. To okazja do zapoznania się z ofertą nowego Szpitala Południowego.

  Lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego w sobotę na Ursynowie miejscowy ZOZ stawia "Miasteczko zdrowia". W godzinach od 11 do 16 na parkingu na tyłach urzędu dzielnicy będzie można wykonać profilaktyczne badania lekarskie, skonsultować się ze specjalistami, a rodzice posłuchać o wadach postawy u dzieci.

  Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z badań videodermatoskopii, czyli badania w kierunku wykrycia czerniaka; densytometrii dla kobiet po 55 roku życia w kierunku osteoporozy; poziomu cukru, pomiaru ciśnienia, masy ciała i wzrostu.

  Otwarty będzie także punkt szczepień przeciwko COVID-19 dla dorosłych. Na miejscu bezpłatnych konsultacji będą udzielać psycholodzy, położna, dietetyk, fizjoterapeuta i logopeda. Podczas spotkania z terapeutami uzależnień, którzy przeprowadzą testy dotyczące spożywania alkoholu, będzie można sprawdzić stan „po spożyciu” w alkogoglach imitujących 2 promile alkoholu. Odbędą się także wykłady na temat różnego rodzaju uzależnień oraz pokazy udzielania pierwszej pomocy i ćwiczenia zapobiegające wadom postawy.

  Dzieci będą mogły zajrzeć do Szpitala Pluszowego Aligatora oraz wziąć udział w zawodach sportowych i konkursach plastycznych.

  Swoje stoisko będzie miał także niedawno uruchomiony Szpital Południowy z ul. Pileckiego. Będzie można dowiedzieć się, które przychodnie już są, a które niedługo zostaną otwarte. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ile waży syn? 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   "Na miejscu bezpłatnych konsultacji będą udzielać psycholodzy, położna, dietetyk, fizjoterapeuta i logopeda." W miasteczku zdrowia nie będzie lekarza? Słuszną linię ma nasza władza.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4523 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023