REKLAMAA1-TEFAL  01.12.2020 - 31.12.2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 października 2020, 17:31 komentarzy 62
  W poniedziałkowym spacerze dla kobiet wzięło udział ok. 2 tys. osób

  W poniedziałkowym spacerze dla kobiet wzięło udział ok. 2 tys. osób (SK)

  W środę kolejny na Ursynowie protest środowisk kobiecych przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Początek o 11:00 pod ursynowskim ratuszem.

  Poniedziałkowy protest na Ursynowie przerodził się w kilkutysięczny marsz sprzeciwu wobec rządzących. Nikt nie spodziewał się, że ulicami dzielnicy przejdzie aż tyle osób. 

  Na środę środowiska kobiece zapowiadają kolejną formę buntu przeciwko decyzjom w sprawie przepisów o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży z 1993 roku, czyli tzw. kompromisu aborcyjnego. Chętne do udziału w proteście kobiety tego dnia mają nie przychodzić do pracy.

  Z dużym odzewem apel spotkał się w urzędzie dzielnicy. Jak poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Robert Kempa, o urlop na środę poprosiło mnóstwo urzędniczek. Pytanie czy podobnie będzie w biznesie, organizacjach oraz instytucjach.

  Ursynowskie liderki Strajku Kobiet idą za ciosem i organizują kolejny spacer ulicami dzielnicy. Tym razem marsz przejdzie spod ratusza przy stacji metra Imielin w kierunku stacji metra Stokłosy.

  Jutro strajk, więc spacerujemy dalej! Chodźcie z nami! Idziemy tanecznym krokiem spod urzędu w kierunku metra Stokłosy.

  Wiemy, że część z Was nie idzie do pracy - tym bardziej zapraszamy! Są osoby, które nie posyłają dzieci do placówek - weźcie je ze sobą na spacer. Bombelki - weźcie kredę i instrumenty, żeby się nie nudzić!

  - zachęcają organizatorki protestu.

  Spontaniczny spacer ma potrwać do godz. 13:00. Niewykluczone, że tak jak w poniedziałek, pojawią się utrudnienia w ruchu wzdłuż alei Komisji Edukacji Narodowej.

  To nie ostatni zaplanowany protest. W piątek do Warszawy mają przyjechać kobiety z całej Polski na strajk generalny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 270

  • 146
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 20
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 8
   NIEPRZYDATNY
  • 35
   WKURZONY
  • 50
   BRAK SŁÓW

  62Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Halski45 62 miesiąc temuocena: 100% 

   Trzeba będzie znowu dzwonić na policję i do sanepidu, powiadamiać o zgromadzeniu. Wysyłać klipy z monitoringu HD z okna by dokładnie było widać kogo ukarać w czasie pandemii w czerwonej strefie. Mi utrudniają życie, przemieszczanie się autobusem na wózku inwalidzkim to ja im też dowale i to w pełni legalnie.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Miszczuj 61 miesiąc temuocena: 63% 

   nieźle pogrzało gojów :D Kogo dotyczy temat aborcji? Kto z Was serio musiał się mierzyć z takim dylematem? :D no właśnie, tak się dać sterować przez KAczego bedąc jego przeciwnikiem, to naprawdę trzeba być debilem. Protest ten, jak to kazdy w temacie LPG czy aborcji, nikogo nie dotyczy, ale każdy się wypowie. Nawet scene odegrają, dokładnie taką jak ma być. Wielkomiejska inteligencjo - przemoc i warcholstwo, tak właśnie dajecie się ustawić w oczach Kowalskiego z Prowinicj, dla któego jest kierowana cała ta szopka. Wcale mi Was nie żal.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~:F 60 miesiąc temuocena: 86% 

   Słupki poparcia ludzi w bastionach spadają. Kiedy chorują i umierają ludzie z ich najbliższego otoczenia, którzy w protestach udziału nie biorą wychodzą na wierzch nieprzygotowania do jesiennej fali pandemii. Nie zasłoni przaśny przekaz z telewizorka faktu, gdy karetka nie przyjedzie na czas albo wozi chorego (lub trupa) po powiatach w poszukiwaniu wolnego miejsca w szpitalu. Trzeba było wrzucić płonącą pochodnię do magazynu pełnego saletry amonowej a skoro to nie zadziałało na wyobraźnię i poparcie ruszyć temat ataków na kościoły. Polaryzacja zgodnie z planem trwa.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kąśtytucja 59 miesiąc temuocena: 52% 

   Eksperyment Calhouna trwa. Sprawdza się wszystko.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 58 miesiąc temuocena: 68% 

   Fascynująca jest ostatnia aktywność lisich trolli w wątkach związanych z protestem kobiet. Ponadstandardowe plucie jadem przez tych bardziej prymitywnych wzbogacają wątki pełne miłości i modlitwy. Chyba pierwszy raz to napiszę, ale strasznie mnie cieszą waszej wpisy. Przeokrutnie. Powiem więcej - więcej jadu, więcej jadu!! Dokręcajcie spiralę nienawiści, wykluczajcie coraz więcej osób - świetna robota. Jest takie państwo w Europie, może część trolli słyszało, nazywa się Irlandia. Stary katolicki kraj, tak samo jak Polska. Tylko, że teraz znajduje się w zupełnie innym miejscu. Zaczęło się jak u nas - od wykrycia, że wśród księży jest znacząca grupa pedofilii. Pedofili, którzy bezczelnie wykorzystują młodych chłopców nie tylko ich molestując, ale również po prostu gwałcąc. Oczywiście biskupi o niczym "nie wiedzieli". Irlandzcy katolicy zionęli nienawiścią do gejów, lewaków, protestantów i wszystkiego co obce. Skala nienawiści była tak ogromna, że nastąpił punkt przegięcia....

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 57 miesiąc temuocena: 67% 

   ... Społeczeństwo w referendach zdecydowało, że aborcja jest teraz w Irlandii legalna, pary homoseksualne mogą zawierać związki małżeńskie, być może wkrótce będą mogły adoptować dzieci. Polska jest właśnie na irlandzkiej drodze a im więcej tu i teraz trolle naplujecie, tym szybkiej dojdziemy do szczęśliwego finału. A więc dalej jazda!! A tym, którzy piszą o tradycyjnych wartościach uprzejmie przypominam, że kościół chciał na stosie spalić np. Galileusza. Za złamanie tradycyjnych wartości. Nie muszę mówić, że to jednak Galileusz miał rację :-))

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 56 miesiąc temuocena: 59% 

   I pozdrawiam prezesa Kaczyńskiego - wczorajsze orędzie po mistrzowsku przekierowuje zainteresowanie z aborcji na obronę kościołów. Widzicie pisiorki i katolicy co robi umiłowany wódz? Jest gotowy utopić wasz kościół dla chwilowej obrony własnych interesów. A wy to łykacie jak młode pelikany. No to łykać dalej koteczki.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 22 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 55 miesiąc temuocena: 67% 

   Dziwisz się? Samozwańczy przywódca narodu nie ma rodziny, mieszka w brzydkim klocku, nie ma samochodu, żyje mentalnie w późnym PRLu, nie szanuje nikogo. Wsadził pochodnię w beczkę prochu i doprowadził do wybuchu w szczycie pandemii, licząc że służby siłowe, wzorem jego ukochanego PRLu, stłumią rozruchy. A gdzie jest prezydent z żoną i córką (nowe członkinie kabaretu ani mru mru)? Może mu córka doradziła by się nie wychylał? Jego nie stać nawet na własne zdanie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rrr 54 miesiąc temuocena: 42% 

   strajki kobiet przerodziły się w komedię w której główną rolę gra rozwydrzona młodzież. I nie mówię tego jako zwolennik PiSu

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~W(BJS) 53 miesiąc temuocena: 63% 

   Wszystkie pisie trolle piszą , że nie są zwolennikami PiSu. Po tym można ich rozpoznać .

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 20 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rrr 52 miesiąc temuocena: 48% 

   ale ja naprawde wspieram konfederację :)

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 11 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Witek 51 miesiąc temuocena: 65% 

   Rrr to na jedno wychodzi.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 50 miesiąc temuocena: 67% 

   Nie ma większej komedii ,niż zakłamanie jarusia. Za to twoi kumple naziole z ONR i bojówek PISlamskich typu pseudokibice rozwalający 11 listopada nasze miasto w imię swojej i jarusiowej nienawiści to są PRAWDZIWI POLACY. Głupota i hipokryzja PISlamistów są porażające

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 16 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ jako 49 miesiąc temuocena: 67% 

   Nie Witek, to nawet gorzej :-))

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fazi 48 miesiąc temuocena: 100% 

   @rrr to posłuchaj co Twój mentalny przywódca Krzysio mówił o urodzeniu przez kobietę zdeformowanego dziecka: jak po paru minutach po urodzeniu dziecko umrze to trudno, umrze. No problem.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lekarz 47 miesiąc temuocena: 47% 

   Śmierć i tak zwycięży. Organizowanie zamieszek w czasie monstrualnej zarazy zabijającej miliony ludzi to ludobójstwo. Jeżeli te zgromadzenia nie zostaną unicestwione a prowodyrzy aresztowani będziemy mieć dziesiątki tysięcy zakażeń. Służba zdrowa padnie w przyszłym tygodniu. Umrą tysiące zwolenników i przeciwników aborcji.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~K 46 miesiąc temuocena: 56% 

   Nie umra. A nawet jesli to co z tego? Niech kazdy martwi sie o swoje zycie i zdrowie

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pisozwis 45 miesiąc temuocena: 68% 

   I właśnie o to chodzi temu psychopacie, który to zainicjował, po trupach do celu...

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~młody 44 miesiąc temuocena: 65% 

   Prowodyrem jest przecież samotny stetryczały dziad z Żoliborza.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 17 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tosia 43 miesiąc temuocena: 67% 

   Jeśli już to więcej przeciwników.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 42 miesiąc temuocena: 60% 

   Najpierw trzeba zamknąć prowodyra psychopatę z Żoliborza. To on doprowadził do tego taką decyzją w czasie pandemii. Wiedział doskonale ,że NORMALNA część społeczeństwa się wku...wi. Podziękuj mu za te kilka lat dzielenia narodu,czego ty jesteś przykładem. Jego nienawiść do drugiego Polaka jest równa stalinowskiej i hitlerowskiej. Patologia. TFUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misiek 41 miesiąc temu

   Na wyborach było 10mln Poza tym zamieszki to robi Kaczyński - uczestnicy marszu byli spokojni, w maseczkach i zachowywali dystans. To bojówki Kaczyńskiego z białymi wstążkami atakowały ludzi - biły, zabierały telefony itd.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kurkawodna 40 miesiąc temuocena: 80% 

   Tak.. a to wszystko w imię walki z wirusem

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Realista123 39 miesiąc temuocena: 60% 

   I już górę wzięła polityka, walka o władzę i antyklerykalizm, a nie prawa kobiet. Smutne to i żenujące. Nic nie tłumaczy wydania wyroku przez TK w czasie pandemii, ale tak samo nic nie tłumaczy wulgarności i agresji wobec myślących inaczej, i narażania siebie i innych. To nie jest ubieganie się o prawa kobiet - to jest zniżenie się do instynktów pierwotnych. Co gorsza sterowane polityką.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AgnieszkaKatoliczkaPolka 38 miesiąc temuocena: 51% 

   kobiety opamietajcie się!!! jak można chodzić na marsze proaborcyjne z dziećmi!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Old_Boy 37 miesiąc temuocena: 70% 

   AgnieszkoKatoliczkoPolko. Ale te marsze nie są proaborcyjne, są przeciwko cwaniactwu jednego z kacyków PIS-owskich, który mieni się wielkim strategiem i upaja go wszelka walka, skakanie sobie ludzi do gardeł, kryzys itd. ma osobowość psychopatyczną. Też jestem Katolikiem i czytam Pismo Święte i polecam Ci na te dni Ewangelię wg. Św Jana rozdział 9 (1-11) o kobiecie cudzołożnej.....niech każdy wszelkie czyny bierze na swoje sumienie, sumienia nie da się uregulować ustawą!!!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 21 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irga 36 miesiąc temuocena: 100% 

   Old_boy, zadałam sobie trud i sprawdziłam: otóż podany przez Ciebie fragment nie mówi nic o kobiecie cudzołożnej.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 35 miesiąc temuocena: 46% 

   A jak można chodzić z dziećmi do kościoła i spowiadać się ,oraz słuchać kazań pedofilów???????????????????? Typowa PISlamska hipokryzja

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Old_Boy 34 miesiąc temuocena: 100% 

   Do Irga: Ok, w pośpiechu zamiast rozdział 8 (1-11) wpisałem 9 (1-11) który mówi o uzdrowieniu przez Jezusa człowieka niewidomego od urodzenia. Może niektórzy z hierarchów i czołowych polityków tez sa ,,niewidomi" od urodzenia i uzdrowienie Jezusa również by im się przydało. Co do kobiety cudzołożnej, przeczytaj proszę z uwagą cały fragment i spróbuj odpowiedzieć, co mógł pisać na ziemi Jezus w momencie kiedy przyszli do niego Faryzeusze z Marią Magdaleną i pytali co powinni z nią zrobić skoro przyłapali ją na cudzołóstwie? Jeśli będziesz ciekawa napiszę moje wnioski w kolejnym komentarzu.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irga 33 miesiąc temu

   Do Old_Boy: tak, chodzi o rozdział 8. I ogólnie zgadzam się z Tobą.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rekin 32 miesiąc temuocena: 47% 

   Cenzor w Halo Ursynów nie śpi....! I gdzie tu wolność słowa ? Konstytucja, konstytucja.... Ale ok. Zastanawia mnie, jaki zysk będzie miała redakcja HU z promowania niepokojów społecznych w tym aprobaty Pana Burmistrza na zamknięte okienka obsługi petentów w jego urzędzie..? Mogę zrozumieć te w ciąży, ale czy Pan burmistrz odmówi urlopu Panu, który powie mu, że też chce protestować...? No i co zrobi burmistrz.? Jak myślicie? Konstytucja, konstytucja....

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Myśliwy 31 miesiąc temuocena: 45% 

   Na spacer to proponuję wybrać się do Lasu Kabackiego. A na ulice aby utrudnić życie normalnym ludziom wychodzą zadymiarze.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 30 miesiąc temuocena: 55% 

   Ktoś musi walczyć z PISlamską patologią i reżimem

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wsx 29 miesiąc temuocena: 45% 

   Wynocha z Ursynowa, słoje. To nie są protesty tylko utrudnianie życia zwykłym ludziom, jeśli zablokuję sąsiadowi drzwi i będzie musiał spać na klatce, dlatego bo dozorca nie POzamiatał, to będzie protest?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 41 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~usia 28 miesiąc temuocena: 53% 

   a Ty wynocha do Watykanu. Księża na księżyc.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 24 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rekin 27 miesiąc temuocena: 40% 

   Niech przy każdej parafii powstanie LEGION OBRONCÓW KOŚCIOŁA ! Niech go tworzą Ci, co nie boją się swoich lewackich sąsiadów ! Niech jego szeregi tworzą mali i duzi oraz matki i ojcowie tych lewackich bojówkarzy, którzy są silni wiarą! Tu nie chodzi im o aborcję, ale przejęcie Polski i jej zniszczenie w imię ich lewackich poglądów ! Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy ! Kto z Bogiem, Bóg z nim !

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bóg 26 miesiąc temuocena: 76% 

   Hej wszystkim, opinie tego pana są jego własnymi, ja generalnie wolałbym, żeby wszyscy mieli do siebie więcej empatii i miłości. Jak jeden czy dwa krzyże ze ścian spadną, to się nie stanie. Pozdrawiam i ściskam!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 29 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iksik 25 miesiąc temuocena: 63% 

   Won do Watykanu! Rodziców na dzieci napuszczasz? Księża na księżyc!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 20 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 24 miesiąc temuocena: 69% 

   Zróbcie od razu krucjatę i odbijcie Jerozolimę.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 23 miesiąc temuocena: 56% 

   Niech też powstaną legiony do obrony przed naziolami z pislamu,oraz zboczeńcami w sutannach hipokryto

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 22 miesiąc temuocena: 58% 

   Dziewczyny mają rację. Tyle, że ta blokada nic nie da. Bo to nie rządzącym upierniczą życie, tylko swoim sąsiadom. Ci u władzy boją się tylko jednego. Tłumu drabów ze sztachetami. Płonących opon pod swoimi willami. Albo gnojówki wylewanej cysternami. Wtedy wsadza się niewygodne ustawy do zamrażarki a liderów takich protestów przekupuje ciepłymi posadami. Ale jakieś dziewczyny blokujące ulice? Prezes z prymasem turlają się ze śmiechu. A w poniedziałek opublikują wyrok w Monitorze Polskim i z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku wrócą do swoich pałaców i willi. Żeby planować kolejne "lockdowny i obostrzenia". Kobiety mogą wygrać tylko w jeden sposób. Odcinając prawdziwych prowodyrów tego wyroku od pieniędzy. Ale wątpię, żeby się udało. Bo wyjść i pokrzyczeć jest łatwo ale... sprzeciwić zdaniu cioci Władzi i wujka Mietka? Nie sądzę.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mama 21 miesiąc temuocena: 62% 

   Mam 100% katolicką rodzinę i nie chrzciłam dzieci. Da się? da!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 18 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tatuś 20 miesiąc temuocena: 54% 

   Więcej sztywnych i zapchanych szpitali! Więcej!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~chichot historii 19 miesiąc temuocena: 68% 

   Oczywiście będzie zablokowana dzielnica, w ktorej zdecydowana większość głosowała na Trzaskowskiego...

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 18 miesiąc temuocena: 70% 

   Jest metro, więc z blokadą dzielnicy bym nie przesadzał. Poza tym nikt nikomu nie kazał otwierać puszki Pandory. Przy okazji: niezłe przyspieszenie postępowań PiS załatwił, skoro sprawa leżała w TK 3 lata.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 16 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mee too 17 miesiąc temuocena: 84% 

   1. Średnio ogarnięty polityk potrafi przewidzieć, ze ten wyrok spowoduje ostre protesty 2. Wiele ogłoszeń wyroków było przesuwanych w nieskończoność z rożnych powodów. W takim razie: PO CO ruszono tak drażliwy temat teraz?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Grigor 16 miesiąc temuocena: 67% 

   Jak to nie wiesz? Przecież wiadomo, że to była zasłona dymna dla wprowadzenia gorszych rzeczy. Np. przegłosowano w sejmie a chyba wczoraj w senacie nakaz stosowania "środków profilaktycznych" (opinie o tym są różne: od maseczek po szczepionki) oraz bezkarność dla lekarzy leczących covida.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~POLAKmały 15 miesiąc temuocena: 54% 

   Słuszna uwaga, choć odpowiedź jest bardzo prosta (chyba). Kaczafi zrobił zasłonę dymną. Pierwsza z giertychem (świadomie z małej) nie wypaliła, to musiał sięgnąć po solidniejszy oręż. Moim zdaniem tak zamaskowali zapisy ustawy covidowej-warto poczytać, jest tam min. mowa o przymusie szczepień i wiele wiele innych kwiatków...stan wyjątkowy de facto!

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~igrek 14 miesiąc temuocena: 60% 

   Do POLAK mały - W sprawie szczepień na Covid - Nawet gdyby co jest nieprawdą, bo na razie o szczepionkach można pomarzyć to Nie ma co się bać szczepień! Zresztą nie pierwsze są obowiązkowe i dobrze!. Bać się trzeba ciemnoty wciskanej przez kościół i ogłupiania społeczeństwa, młodych ludzi.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ella 13 miesiąc temuocena: 50% 

   Ratuszowe urzędaski zamiast pracować (a mają dużeee zaległości), biorą udział w nazistowskich marszach. Za NASZE pieniądze. KONSTYTUCJA to nie tylko napis na koszulce.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 12 miesiąc temuocena: 71% 

   Wzięły urlop. Każdy ma prawo.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Prawdziwy narodowiec 11 miesiąc temuocena: 57% 

   Brawo kobiety - cały naród jest z Wami!

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 36 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Staszek 10 miesiąc temuocena: 52% 

   Super, tak trzymać! Pokażmy, że jesteśmy zjednoczeni.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~letsee 9 miesiąc temuocena: 52% 

   idziemy razem !

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 12 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.348 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021